Защо?

  • 1 592
  • 28
Здравейте,

значи моята прическа е на стъпала. Най-горния е късичък, до ушите.

Винаги когато си слагам пяна на косата и се правя с дифузера (или и само с пяна да е) - цялата става на клечки (мокър ефект, както трябва, чуплива) - само горният пласт не.  Rolling Eyes  Сега опитах пак - същата работа?

 Отгоре една "шапка" не на клечки. Не мога да си обесня, по един и същ начин правя - всеки път е така.  Tired

Вие като слагате пяна откъде почвате (крайща или корени), разресвате ли после?
Виж целия пост
# 1
На мен ми се е случвало същото, това става, защото горния слой е много къс и пяната няма толкова силна фиксация, ако искаш може да пробваш със силно фиксиращ гел с мокър ефект, при мен се получи.  Peace
Виж целия пост
# 2
 Hug Дай още инфо за тоя гел, че пак ще купя каквото не трябва.  Close

Голяма съм шматка, фризьорката ми каза да си взема точно такава пяна, а аз взех вакса, не мога да пазарувам сама. Затова кажи още, ако може и снимка от нета.  Blush
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам черната  пяна за коса  на Тафт. Тя е с най-силен фиксаж и винаги ми става, даже там прекалено много ми става на клечки
Виж целия пост
# 4
Пяна се слага като си наведеш главата надолу.Навлажнената коса се мачка с пяната и след това не се реши.Целта е да сложиш пяна навсякъде и след това със замах да си вдигнеш косата за да се разпредели косата равномерно.
    Как ти обясних ooooh!.......дано разбереш нещо Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Намерих това

Спрей - гел за коса / силно фиксиращ и с мокър ефект / 250 мл. /
Спрейната форма допринася за равномерно разпределение на гела. Морските водорасли и протеините спомагат за заздравяване и укрепване на косъма

и това



BY Hydro Gel – хидратиращ гел за коса със силна фиксация,

Гел за гланц и укрепване на косата, възпрепятства процеса на изтощаване и възстановява структурата на косата. Гелът е подходящ за подчертаване на отделни кичури от косата.
Начин на употреба: Нанася се на влажна или суха коса и прическата се оформя по желание.



Когато аз имах нужда от такъв гел, мисля че беше от най-обикновените и вършеше добра работа. Успех!
Виж целия пост
# 6
На мен ми се е случвало същото, това става, защото горния слой е много къс и пяната няма толкова силна фиксация, ако искаш може да пробваш със силно фиксиращ гел с мокър ефект, при мен се получи.  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 7
 Hug Благодаря на всички, знаех си, че аз нещо бъркам. Ама супер съм смешна с тая "шапка".   Tired

Ще послушам всички - черен Тафт, гел за фиксация и косата със замах нагоре.
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам черната  пяна за коса  на Тафт. Тя е с най-силен фиксаж и винаги ми става, даже там прекалено много ми става на клечки
Тази наистина е най-добрата,но аз и друго ще те посъветвам-измитата коса се мачка много време с разбит,но не на пяна чак де,белтък и я сушиш със сушоара до пълното и изсъхване.Хем става много готино,хем полезно,ако щеш и за косата.Опитай,няма да съжаляваш.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Никога не съм ползвала белтък, но веднъж ми беше свършила пяната и изпозлвах бира. Става бетон
Виж целия пост
# 10
 Sick Здравка, това не мирише ли гадно после?
Виж целия пост
# 11
Sick Здравка, това не мирише ли гадно после?

Мирише, докато е мокра косата с белтъка, после не.
Аз също съм много доволна от биреното изплакване, но задължително я загрявам на котлона, да се изпари алкохолът, защото съм чувала, че от него по-бързо побелява косата.
Косата се фиксира страхотно и дори има повече обем!
Виж целия пост
# 12
И на мен ми беше странно,но изобщо няма никаква миризма,повярвай ми,даже снощи си я направих така преди да излизнем,очудващо е,но е така. newsm78
Виж целия пост
# 13
Здравейте,

значи моята прическа е на стъпала. Най-горния е късичък, до ушите.

Винаги когато си слагам пяна на косата и се правя с дифузера (или и само с пяна да е) - цялата става на клечки (мокър ефект, както трябва, чуплива) - само горният пласт не.  Rolling Eyes  Сега опитах пак - същата работа?

 Отгоре една "шапка" не на клечки. Не мога да си обесня, по един и същ начин правя - всеки път е така.  Tired

Вие като слагате пяна откъде почвате (крайща или корени), разресвате ли после?
между другото де,и моята прическа е същата,затова те посъветвах с белтъка
Виж целия пост
# 14
и няма да мириша на яйца така ли?

Никога не съм ползвала белтък, но веднъж ми беше свършила пяната и изпозлвах бира. Става бетон

и няма да мириша на пияница?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия