Моля помогнете ми да си намеря Инфлакол против колики

  • 1 134
  • 11
Здравейте

Бихте ли ме посъветвали  как да си намеря капките за колики Инфлакол като  нямам никой познат който може да ми ги достави от Англия .

Предварително благодаря !

Виж целия пост
# 1
и аз нямам а бебка реве ужасно, Sick
Виж целия пост
# 2
СъЩите какпи ги има и в Германия и се каzват Lefax. Ако имате ьпоzнати там, помолете тях.
Виж целия пост
# 3
Пусни тема в подфорума при майките в Англия.Сега е сезонът на пътуванията, може и някоя да ти изпрати по пощата.Аз се прибрах носейки доста капки по поръчка на майки от форума.
Виж целия пост
# 4
аз използвах еспумизан,от инфакола не бях чак толковадоволна
Виж целия пост
# 5
Виж тук можеш да си го поръчаш
http://www.pharmacy2u.co.uk/details.asp?level=1&ref=334249HE … productid=FMINS50
или тук http://www.britsuperstore.com/acatalog/Infacol_Relieves_Colic.html
Виж целия пост
# 6
Здравей,
без да искам да се напрапвам,ми се иска да ти предложа нещо,което на нас много ни помогна.Ние ползвагме Еспумизан,но без много резултат иедна наша леля ми каза да давам на бебо преварен зехтин(на водна баня),като се започва с 1/2 капки сутрин и за около4 дрна се стигне до една кафена лъжичка.На нас ни помогна.
Успех
Виж целия пост
# 7
sab simpex са същите, помагаха ни повече.
Виж целия пост
# 8
Намери си Инфакол. Доколкото знам, но за съжление не мога да ти помогна с точни координати, в София се продават на черно. На мен ми ги носеха от Англия. Страхотни са. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 9
Здравейте

Бихте ли ме посъветвали  как да си намеря капките за колики Инфлакол като  нямам никой познат който може да ми ги достави от Англия .

Предварително благодаря !


Намери ли си вече?От кои град си?
Вили
Виж целия пост
# 10
И да се снабдиш с тях не очаквай чудеса .Коликите просто един ден минават ,търпение и гушкане на бебето .
Виж целия пост
# 11
На 10 юли се връщаме в Софияр така че ако някой иска мога да взема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия