Вечеря за бебе на 8м. и половина

  • 954
  • 13
Здравейте. От 1 седмица имаме проблем- не иска да пие АМ вечер. Сутрин си го пие, следобед понякога също, но вечер категорично отказва. Посъветвайте ме какво друго мога да му дам за вечеря. Благодаря предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Моят син отказа АМ и всичко,което минава през биберон на 6,5 мес.Вечеряше АМ с бисквити,сравнително гъсто за да се дава с лъжичка.Сега му давам зеленчуково пюре с АМ вътре.От утре е на кухня,ще му давам вечер супата.
Виж целия пост
# 2
Пробвай да сложиш бисквити в АМ,може така да го хареса. Peace Има такива на прах.
Виж целия пост
# 3
Моят син отказа АМ и всичко,което минава през биберон на 6,5 мес.Вечеряше АМ с бисквити,сравнително гъсто за да се дава с лъжичка.Сега му давам зеленчуково пюре с АМ вътре.От утре е на кухня,ще му давам вечер супата.
Същото положение и при моето дете.
Виж целия пост
# 4
Мити е по4ти на 10,но на 9 месеца запо4на да намалява приема на мляко,играе с бибероната и това е .Имах голямо търпение и сега си пие АМ.Аз давам ка6ите "Лека но6т" на Хипп,редувам ги с АМ.Тук са пуснали и ка6и лека но6т с морков,картоф и мляко на Хипп.Пробвах и супа ве4ер,но си държа все о6те на мле4ните хранения.Пробвай в АМ да слага6 оризова ка6а или друг вид!Давам и АМ с накрайник!
Виж целия пост
# 5
Когато започна да отказва АМ слагах бисквити в него и й го давах с лъжица.Лъжеше се така,но до едно време.На 10 мес. категорично го отказа и от тогава сме на кисело мляко.Виж от него може 2 кофички да изяде на един път Laughing
Виж целия пост
# 6
Александра на 6 мес. също ми отказа категорично да пие АМ вечер, опитвах АМ с бисквити, и с каша, и зеленчуково пюре и накрая се оказа че тя искала вечер да си хапва каша . От тогава цари мир вкъщи на вечеря.
Виж целия пост
# 7
От кашите" Лека нощ "пробвай.
Виж целия пост
# 8
За вечеря, когато бяхме на 7 месеца, започнах да давам най-разнообразни неща, но по-лекички. Например - плодово пюре, плодово-зеленчуково пюре, различните готови храни за лека нощ - на Ганчев са доста сполучливи и евтини, иначе на Хип също съм взимала, кисел...Ако обича кашите - спокойно можеш да му даваш за вечеря, а следобяд да даваш плодови пюрета.
Виж целия пост
# 9
Аз давам вечер супички към 20.30ч. а в леглото преди сън-кисело мляко.
Виж целия пост
# 10
Вече две вечери не давам АМ за вечеря. Първата към 8ч. дадох каша, а вчера супичка със сухарче. След като го изкъпахме към 9.30ч. направо си заспа без АМ. През деня гледам да му слагам в плодовите пюрета и в закуската АМ, за да си набавя необходимото. Благодаря на всички отговорили.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Ние бяхме само на кърма на 8 мес и сега все още.А иначе ако няма може  адаптирано или кисело мляко както си решиш.Или кашите лека нощ Peace
Виж целия пост
# 12
Млечна каша "лека нощ"  на Хип е подходяща за вечеря, Моника още пие АМ.
Виж целия пост
# 13
И Виктор от около седмица ми отказва вечерното АМ. Изместих кашата в.20.30 ч, а за следобедна закуска давам плодов дует  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия