тече ми нещо от гърдите

  • 5 760
  • 29
Здравейте,сега влизам в седми месец,но току-що като си погледнах зърното на гърдата него имаше някаква жълта капчица-като я стиснах,потекоха още няколко.Какво е това?!?Кърмата не се ли появява чак като се роди бебето Shocked
Виж целия пост
# 1
Така както описваш ми прилича на коластра.Лично аз съм нямала,но съм чела за други такива случаи тук във форума.Консултирай се с лекар за да си спокойна!Леко бременност!
Виж целия пост
# 2
...Кърмата не се ли появява чак като се роди бебето Shocked

Кърмата - да. Но това е коластра. Абсолютно нормално е да ти тече още по време на бременността. При мен специално започна от 6-я месец още.
Бъди съвсем спокойна!  Hug И леко бременеене до финала  Peace
Виж целия пост
# 3
На една моя приятелка й течеше коластра по същия начин,не се притеснявай излишно...
Лека бременност ти желая.
Виж целия пост
# 4
Рени, при мен коластрата започна да тече още в края на петия месец.  В това няма нищо обезпокоително.
Виж целия пост
# 5
благодаря за бързите отговори.Тъкмо се чудех дали да звъня на докторката,а е неделя следобед и ми е неудобно.Трябва ли да я цедя за да се изчистя от нея или сама ще спре?
Виж целия пост
# 6
И при мен коластрата за почна към петия месец. Беше жълтеникава, а като родих първо беше бистра, после жълта, та до кърмата. Тези промени са до няколко часа, един ден най-много.
Виж целия пост
# 7
...Трябва ли да я цедя за да се изчистя от нея или сама ще спре?


Не трябва да се цедиш! Няма как да се "изчистиш" от коластрата.
Най - вероятно няма да спре до раждането  Laughing Има дни, когато тече повече, има и дни, когато тече по - малко. При мен от едната гърда беше по - обилно.
Пак ти казвам, не се притеснявай! Напълно нормално е  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Това е коластра.Подготвяш се за бъдещето кърмене.На мен ми течеше някъде от 7-и месец,по малко.Като родих се засили - жълта и гъста,после се избистря и следва кърмата.
Няма как да я "изчистиш" а и не е нужно.
Виж целия пост
# 9
Няма нищо страшно, това е коластра. Още от 5-тия месец почнаха да ми текат гърдите. Леко раждане ти пожелавам.
Виж целия пост
# 10
и при мен още от 5тия месец започнаха да ми текат гърдите.
леко раждане и здраво бебче!
Виж целия пост
# 11
И аз така  Peace Не се цеди. Леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 12
Аз имам коластра още от 4-ти месец на бременността. Не се изстисквай, за да не предизвикаш контракции. Просто организма ти се подготвя за предстоящото събитие  Wink
Виж целия пост
# 13
и при мен беше така-започна да ми тече коластра още в 7м
особенно след като се изкъпя Peace
Виж целия пост
# 14
И на мен ми се е случвало като бременна - споко!
Бях изпила една безалкохолна бира и гърдите ми така се напрегнаха, че чак изтръпнаха зърната. Поглеждам сутиена - отвътре жълто петно от коластра  Laughing
Поне ще знаеш, че от самото начало бебето ти ще има какво да хапва  Wink
Не се цеди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия