Въпросче към мамчетата от Пловдив?

  • 493
  • 6
Здравейте, пиша с една молба към майките от Пловдив. Отказаха да запишат дъщеря ми в детската кухня ( нямало места Close) . Чух че има и частна детска кухня , някой знае ли някакви координати : адрес телефон и т. н. . ?
Виж целия пост
# 1
Давам ти един номер,в който не съм много сигурна(загубих брошурата):0898591274 или 76 накрая.Някъде в Кършиака е,разнасят по домовете.Чувала съм,че има и в Кючука.Ако запишеш бебо,моля те да споделиш мнение.
Виж целия пост
# 2
Хубаво, че запазих брошурата:
Частна детска кухня "Първа лъжичка" за деца от 6 месеца до 3 години
тел. 0898591276
ул. Стефан и Обрейко Обрейкови № 48 (май е някъде в Гагарин)
Виж целия пост
# 3
Благодаря момичета ! Още утре ще се обадя И ако може ще я запиша нямам избор Sad А някои да я е пробвал случайно?
Виж целия пост
# 4
Знам от моя приятелка, че е много хубава  частната  детска кухня и в Кършияка и в Кичук Париж
Виж целия пост
# 5
Ето това е,което търсиш:
http://www.1expresno.com/aaa.html
Виж целия пост
# 6
Уффф, внимавай с Експресно Парти.... Ако се сещаш преди около половин година имаше случаи на стафилококова инфекция в една от болниците, и то точно от пакетираната храна на тая фирма... В допълнение - преди 3 месеца масово правиха пълни изследвания на целия персонал в Писанец (дали последващо или превантивно - не знам). И последно - 2 години съм яла тяхна храна (доставят на място във фирми) и качеството беше  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия