направо откачам,бременна ли съм ?

  • 4 543
  • 43
Здравейте,
Отдавна съм регистрирана ,но основно чета без да пиша. Сега обаче съм се притеснила. Вече 10 дни ми закъснява, при положение че цикъла ми е редовен, а направих 3 теста, и са отрицателни Sadедниния направих на тридневно закъснение, другите два след още няколко дни. Двата следващи теста са Клирвю,като ги направих ,и нищо Sad, обаче след няколко часа,като ги погледнах ,каточели с повече фантазия се забелязват някакви савсем,ама съвсем слаааби линийки,въпреки че несмея да се надявам,защото те се показват чак след часове, а на теста пише че такъв резултат не е валиден!
Вече незнам.....,а иначе нищо не ме боли,ни гърдите ни корема,само от време навреме ме придърпва ту отляво,ту отдясно Wink
Ще съм благодарна ако някой е минал през същото и даде съвет.
Поздрави
Виж целия пост
# 1
Съвет за какво!? Thinking
На мен ми се е случвало веднъж да ми закъснее с 11 дни при точен цикъл и при три положителни теста...все пак нищо не се получи!Закъснението ти е достатъчно да идеш на лекар и да установи причината!
ПП Симптомите са нещо несериозно да се взираш в тях! Peace
Виж целия пост
# 2
първо такива темички има хиляди можеше да продължиш с четенето.
второ-линията която се получава след часове е изпарителна.
трето-съвет!?newsm78какъв съвет искаш-иди на лекар,друг съвет не се сещам да ти дам.
Виж целия пост
# 3
Nia1, ние не сме врачки. Всяка от нас може да ти каже какво е преживяла и Ще се убедиШ, че всяка версия се раzличава от другата. Но дали наистина си бременна, не може да ти каже никоя от нас. Има zакована тема "Първи и ранни симптоми" Порови се там. Ако утре не искаШ или не можеШ да идеШ на лекар си пусни един кръвен тест. Така Ще zнаеШ със сигурност дали си бременна. 
Виж целия пост
# 4
и на мен ми закъсня със седмица,правих два теста отрицателни.и ми дойде за съжаление.
Виж целия пост
# 5
 Абе момичета погледнете по- надолу има още 3 подобни теми  #Crazy
 
Виж целия пост
# 6
Направи си кръвен тест - той е най-надежден. Успех  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз упорито продължавам със съветите да си мериш рано сутрин базалната температура - ако ти е над 37 градуса - можеш и да се съмняваш за бременност, въпреки отрицателните тестове и липсата на симптоми. Ако е под 36,9 или 36,8 градуса - почти сигурно не си бременна. Между другото може да ти закъснява поради хиляди причини - липса на овулация, стрес и т.н да не изброявам всичките, а може и този месец просто да не ти дойде - и това е нормално, ако е 1-2 пъти в годината, без значение, че цикълът ти  е бил редовен.
Сори, не че е нормално да нямаш цикъл, а ову - Муши правилно го е казала по-долу
Виж целия пост
# 8
tai това че е нормално 1,2 пъти в годината да не ти дойде и че е нормално го чувам за сефте и направо ме #Crazyнормално е 1,2пъти в годината да нямаш оволация и да ти закъснее но чак да не ти идва... newsm78нещо се бъркаш
Виж целия пост
# 9
Ако правилно си засичаш продължителността на цикъла, то при 10 дни закъснение трябва вече да имаш поне един + тест. Другото е просто да не изчисляваш правилно дължината.
Може просто да ти закъснява  и без бременност, ако е инцидентно не е проблем.
Виж целия пост
# 10
Даре когато няма оволация или е по-късна се получава така нали? Thinkingче и аз малко да си ги поопресна нещата
Виж целия пост
# 11
Nia не се притеснявай! Запази си час за преглед и бегом! Ако по принцип цикълът ти е редовен, вероятността да си бременна е голяма! АновУлаторен период е нормален 1-2 пъти както са казали момичета.
Стискам ти палци да е  EFP
Виж целия пост
# 12
Ниа аз бях на този хал този месец, всъщност все още съм де.
Няма цикъл, няма положителен тест, няма симптоми - НИЩО. Отидох на лекар на 37ми ден от началото на цикъла и се оказа, че на левият ми яйчник се вижда неспукан фоликул. С твоето закъснение, с вагинален ехограф, доктор ще ти каже за какво иде реч. Айде успех и дано е бременност Hug
Виж целия пост
# 13
Направи Шуър Чек със сутришна урина и независимо от резултата отиди на лекар!!!
Виж целия пост
# 14
newsm78 Thinking LaughingТВА ПЪК КВО Е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия