Въпрос за първия цикъл след раждането

  • 2 220
  • 44
Момичета,доста съм озадачена и реших отново да се допитам до вас.След като родих на 23-ти минаха около две седмици и лохиите спряха.Дотук добре....Преди 5 дни започна да изтича нещо с цвят подобен на ръждиво....Реших,че са Кандида и веднага записах час при лекарката си.Да ама не.При прегледа се установи,че това е кървене и докторката каза,че е менструацията Rolling EyesИ понеже първия път всичко ми беше като по дебелите книги-лохии до 40 ден и менструация след месец,та реших да попитам при вас как е било и възможно ли е това?Притеснявам се много...
Виж целия пост
# 1
На мен ми дойде менструацията точно два месеца след раждането.
Но защо да не подрани малко?
Виж целия пост
# 2
Честито бебче! Да ви е живо и здраво   bouquet

Седмица след спирането на лоххите вече имах цикъл  Peace
Виж целия пост
# 3
Здравейте, лохиите ми свършиха според мен на 30 ден, но на 40 ден ми протече кръв, и спря за два дни като не беше обилно само в началото протече , свърши и след седмица пак така 2дни и свършва, днес пак ми протече и не тече много само в началото, а ме боли корема като при мензис, дали какво става ! По принцип идва ли ти като кърмиш и редовен цикъл ли е , дали е цикъл или още се изчиствам ?????
 
Виж целия пост
# 4
ЦвЕТенЦе®, възможно е да е менструация.
Лохиите ми спряха към 40-тия ден, а менструация се появи 8 месеца след раждането (но аз кърмихPeace

kler, има мами които кърмят и си имат редовен цикъл. При мен нямаше  Peace
Виж целия пост
# 5
Честито бебче! Да ви е живо и здраво   bouquet

Седмица след спирането на лоххите вече имах цикъл  Peace
Виж целия пост
# 6
Дойде ми около края на първия месец след раждането, а кърмих до края на втория месец. Според мен няма връзка между двете.
Няма за какво да се притесняваш... това е врамките на нормалното : Wink
Виж целия пост
# 7
Лохиите ми спряха към втория месец. Кърмих до края на 4-ия. Един месец след това ми дойде.
Виж целия пост
# 8
Здравейте мамчета.
А редовен ли ви е цикълът след като ви дойде ?
Лохиите ми свършиха за 50 дена, след месец ми дойде, после с закъснение от 5 дена пак ми дойде, а сега на третият път ми закъснява с 20 дена, а ме боли ниско долу от една седмица. По принцип имах много редовен мензис преди да родя...Забравих да спомена че кърмя и че е изключено да съм бременна...
Виж целия пост
# 9
...Забравих да спомена че кърмя и че е изключено да съм бременна...
Въобще не е изключено да си бременна, когато кърмиш Stop
Виж целия пост
# 10
Благодаря за отговорите,момичета.Днес отново ходих,защото получих кръвоизлив.Тече и не спира...Какво е това чудо-незнам.Било нормално,било от хормоните....Дано да спре,че не мога да мръдна...
Виж целия пост
# 11
! По принцип идва ли ти като кърмиш и редовен цикъл ли е , дали е цикъл или още се изчиствам ?????
 
Аз кърмя и имам редовен цикъл Peace
Виж целия пост
# 12
...Забравих да спомена че кърмя и че е изключено да съм бременна...
Въобще не е изключено да си бременна, когато кърмиш Stop

мила Бренда ,
не съм бременна не защото кърмя, а поради липса на секс Simple Smile
...
Виж целия пост
# 13
...Забравих да спомена че кърмя и че е изключено да съм бременна...
Въобще не е изключено да си бременна, когато кърмиш Stop

мила Бренда ,
не съм бременна не защото кърмя, а поради липса на секс Simple Smile
...
Така, както си написала в предишния си постинг, излиза, че не си бременна, понеже  кърмиш.
Хм, може и аз да не съм разбрала..... Thinking
 Hug
Виж целия пост
# 14
Да ти е живо и здраво детенцето  bouquet
При мен менструацията дойде, веднага след като ми спряха лохиите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия