Мами помогнете за интересни идеи!

  • 484
  • 5
Здравейте мами!Днес имаме годишнина от сватбата (една година), кажете ми вие какво правихте на този ден  newsm78, дайте ми интересни идеи?
Виж целия пост
# 1
Може да не звучи особено оригинално,но на всяка годишнина от сватбата ни ходим на по-скъпичък, наскоро открит ресторант или такъв на който досега не сме ходили.Винаги си изкарваме приятно.Би ми си искало да отидем извън София,но досега все се пада работен ден.Важна е положителната нагласа,може и малко оригинално подаръче.Сега се сетих,че понякога по случая сме си купували и нещо за вкъщи за спомен и после сме си правили снимки с новата придобивка.Приятно изкарване!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Виж това http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=684  Simple Smile

можеш да измислиш вкусно меню, въпреки, че в тези жеги, на мен специално не ми се готви много-много  Sunglasses
ако искаш за по-лесно отидете да хапнете някъде, купи съответния подарък, или пък си поръчайте храна и стойте вкъщи  Peace
Виж целия пост
# 3
И ние вчера имахме годишнина от сватбата  Laughing (също една година).Ходихме на хубаво ресторантче на свещи,приятно и романтично беше  Peace
Виж целия пост
# 4
Точно тогава ми се пада термина и ако малката задържи до тогава ще раждам, пък мъжа ще кърши пръсти  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
романтично изживяване по ваш вкус е най-добрата идея.. Ние още не сме празнували годишнина от сватбата, но ще следя темата за по конкретни идеи..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия