Сега, в жегите, мажете ли бебетата след баня?

  • 2 277
  • 58
Тука от няколко дена се чудя,дали е необходимо в тези жеги да се маже бебчо след всяко къпане   newsm78
Аз например вчера пропуснах,за днес се колебая  Rolling Eyes
Вие как процедирате?
Виж целия пост
# 1
Аз все още го мажа с мляко за тяло, олиото отдавна го спрях, но и аз се замислиам дали е необходимо в тези горещини  newsm78
Виж целия пост
# 2
Аз я мажа постоянно с мляко за тяло  Peace
Виж целия пост
# 3
Мажа с мляко/лосион за тяло Peace
Виж целия пост
# 4
Мажа с мляко/лосион за тяло Peace
Аз също.
Виж целия пост
# 5
Мажа само вратлето, мишничките и зад ушите с мляко.
Виж целия пост
# 6
Аз го мажа с лосион за тяло винаги след баня, но май няма смисъл тъй като е постоянно изпотен Confused
Виж целия пост
# 7
 Винаги след баня го мажа с мляко, въпреки че вече не е толкова малък, но от около седмица престанах, защото забелязах, че след намазване започва да се поти. Къпя го с бебешки душ гел, който не би трябвало да изсушава (много) кожата и засега се чувства добре.
Виж целия пост
# 8
Мажа с крем за тяло,но вече в по-малко количество.Олиото го спрях преди няколко месеца Hug
Виж целия пост
# 9
Аз продължавам да си го мажа при къпане, защото ние имаме суха кожа, иначе като излизаме навън също го мажа със слънцезащитен лосион. При всички положения едно мазане няма да навреди - напротив, кожата трябва постоянно да се хидратира, особено в жегите!
Виж целия пост
# 10
И аз мажа с мляко или лосион винаги.
Виж целия пост
# 11
Нашата педиатърка каза, че в тази жега е по-добре да се мажат само гънките на бебето, тоест местата, които се зачервяват, а не цялото телце. От два дни процедирам така, като се захлади мъничко пак ще го мажа целия Peace
Виж целия пост
# 12
Не.Подсушавам добре и слагам кремче за подсичане . Когато се нармализират температурите пак ще започна да я мажа.
Виж целия пост
# 13
Мажа го целия с мляко, след баня. Но в сряда сме на консултация и ще питам педито дали е необходимо, че в тази жега  newsm78
Виж целия пост
# 14
 Не, не я мажа след баня. И миналата година, когато беше съвсем малка, също не я мажех с нищо. Предполагам, ако имаше някакви специфични кожни проблеми, щях да я мацотя с нещо подходящо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия