Кога започва гаденето при бременност?

  • 111 756
  • 66
# 60
При всеки е индивидуално. На мен ми се гадеше само от разни миризми.
Виж целия пост
# 61
Още като разбрах, че съм бременна, същия ден, повръщането по-късно.
Виж целия пост
# 62
С първата бременност повръщах дни, след като я направихме!
Сега пак започнах много рано да повръщам - още първия месец!
Виж целия пост
# 63
Май при всеки е индивидуално.При мен нямаше повръщане,но за сметка на това гаденето и невероятният нюх сравнение нямаха.Бях като ловджийско куче,а и още съм.Надушвам всичко от километри и то десет пъти по-силно.Появиха се около седмица-две след положителния тест.Т.е.около 15-20 дни закъснение.
Виж целия пост
# 64
Така... да се поровя малко в архива...
Последен цикъл: 01.11.2006
Секс: 07, 09, 13, 14.11
Гадене: 17.11 - спомням си го защото тогава ходих да си взема новата книжка и ми беше много кофти. Рядко ми се гади, а да повръщам ми е почти невъзможно. Та си спомянм, че подметнах на администраторката да побърза, че нещо ми се повръща. Мина ми през главата за бременост, ама и на мен ми се видя раншко. Но като се почна оттогава, сутрин леко гадене, нервен стомах, но за бременост не се замислях. Усещането е като, че ли си много гладен и ти се гади. Та почнах аз да си похапвам рано, рано сутрин и гаденето изчезваше. Ясно просто съм гладна. Да, ама не.
Първи и положителен тест: 06.12.2006

Няма нищо страно в това да ти се гади толкоз рано. В крайна сметка веднага след оплождането почват бурни хормонални промени. То неразположението идва именно от хормоните. Но при всеки е индивидуално.

Може би вече знаеш резултата? Стискам палци Peace
Виж целия пост
# 65
Сега с малката от първия месец се почна с гаденето и повръщането, даже чаках да ми дойде значи е било и преди масец та така до края  ooooh!
С баткото никви признаци не разбарх, че съм била бременна  Peace
Виж целия пост
# 66
При мен в началото на 2 месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия