Дрешки марка Mayoral?

  • 6 015
  • 13
Купих на сина ми сладурско потниче от тази марка и искам и други неща от нея да му взема. В магазинчето обаче нямаше голям избор май освен потниците нищо др не видяхИмат и сайт
Та въпроса ми е дали някой знае къде има по-голям избор?
Виж целия пост
# 1
И синът ми има дрехи на Mayoral,но не съм виждала магазин с по-голямо разнообразие от дрехи от тази марка.Виждала съм ги в магазини или щандове,в които продават дрехи шити на ишлеме. Знам за нашия квартал къде има такива дрешки.
Виж целия пост
# 2
Би ли споделила ?Особено, ако става въпрос за Лозенец или Младостите  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Става въпрос за района на Бъкстон-Борово.Там са магазините,в които съм виждала дрешки на Mayoral и то май само блузки,поне на сина ми съм купувала само блузи.
Иначе на Произведено в БГ има щанд с дрешки шити на ишлеме там съм виждала Mayoral,ама трян=бва да изчакаш до ноември.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти!   bouquet
Виж целия пост
# 5
А ще ми кажете ли къде в София мога да купя на тази фирма дрешки ? Praynig
Виж целия пост
# 6
Аз лично ги намерих в едно магазинче в Мл 4, зад Фантастико, но имаше само потници. За други квартали Ali&Meli е споделила по-горе.
Виж целия пост
# 7
Днес обикалях със сина ми и попаднах на Mayoral в Комсед и в едно малко детско магазинче в една пряка на Прага.
В Комсед може би има повече модели,но аз не търсех конкретно на тази фирма.
В магазинчето видях само един модел блузка,но все пак става въпрос за по-голямо дете.За по-малко може и на двете места,особено в Комсед да има по-голям избор.
Дано съм била полезна.
Виж целия пост
# 8
За първи път чувам,за марката,но сега като разгледах сайта има доста свежи неща  Peace!Дънките изглеждат много бонбонски  Grinning!
Виж целия пост
# 9
здравейте! видях, че темата е доста стара, но ако още имате интерес към тези дрехи, има мазин Mayoral в подлеза на НДК. (като се слиза от автобусната спирката, от страната на канала). няма как да го подминете, първото магазинче е
Виж целия пост
# 10
И на мен ми допаданха-свежарски са.А он-лайн магазин има ли?
Виж целия пост
# 11
И аз малко със закъснение се включвам по темата, но сега видях. Стоки на Mayoral има в магазин Сити Център - Лозенец, с/у Хемус, мисля, че е на последния етаж. Той е собственост на моя позната, тя внася дрехи на Mayoral.  Peace
Виж целия пост
# 12
там се сещам само за магазин на Oviesse от детските.
Виж целия пост
# 13
в малкия подлез на НДК има магазин с техни дрехи.Доста добре е зареден,само че и цените са доста високи.Купувала съм жилетка от там за малката за 50лв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия