Може ли да ходя на плаж....

  • 6 840
  • 29
Значии имам някакви вагинално възспаление. И знам, че не е точно сега момента, но компанията ми дава мн зор да ходиме на плаж. Хубаво ще отидем, мисълта ми е мога ли да влизам във водата или няма да е мн добре? В смисъл аз пия само антибиотици, не използвам пастички за мазане...
Знам, че е препоръчително да пропусна, ама все пак ще е 40 градуса и ще ходят всички... Или ще отида и няма да се къпя, т.е. слънчев удар, или вие ще ме поуспокоите че не е толкова страшно!
Благодаря, драги  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Можеш да се къпеш спокойно!
Виж целия пост
# 2
Можеш да се къпеш спокойно!
Peace
Виж целия пост
# 3
По басейните можеш да хванеш всякакви гадости, защото нечия компания дава зор за плаж...
Извинявай за крайното изказване от моя страна ( дори не си писала на море или на басейн ще ходите), но това лечение с АБ колко ще продължи, та да не можеш да изтраеш няколко дни. Много незряло му звучи това "всички ще ходят"
Виж целия пост
# 4
Когато пиеш антибиотици,не бива да се излагаш на силно слънце.
Виж целия пост
# 5
Значии имам някакви вагинално възспаление. И знам, че не е точно сега момента, но компанията ми дава мн зор да ходиме на плаж. Хубаво ще отидем, мисълта ми е мога ли да влизам във водата или няма да е мн добре? В смисъл аз пия само антибиотици, не използвам пастички за мазане...
Знам, че е препоръчително да пропусна, ама все пак ще е 40 градуса и ще ходят всички... Или ще отида и няма да се къпя, т.е. слънчев удар, или вие ще ме поуспокоите че не е толкова страшно!
Благодаря, драги  Simple Smile

съветвам те да не влизаш с болестите в басейна докато не оздравееш, нито за теб, нито за другите е добре Peace
Виж целия пост
# 6
Разхлаждай се на душовете, хем няма да слънчасаш, хем няма да влизаш в басейна .... smile3503 По тоя повод, в събота като бях на плаж, един човек си беше донесъл сапун и се къпеше на въпросните душове..... smile3505
Виж целия пост
# 7
не мисля,че идеята ти е добра Naughty Първо ти ще наръсиш микроби в басейна,а друг е въпросът,че можеш да си лепнеш още нещо.Не виждам какъв е толкова голям зора,та не можеш да откажеш newsm78 .Аз лично по басейни не ходя,точно поради тази причина,страх ме е от гъбички,но ти си решаваш
Виж целия пост
# 8
На плаж на морето бих отиШла, ама на басейн не ходя откакто силепнах едни гъбички....
Виж целия пост
# 9
Такаа сега да ви кажа нещо и аз  Grinning
Ходих сутринта на лекар, питах си всичkо и ми обесни така:
"Няма никаква опасност за другите, нито за теб. И са глупости тея неща, че не можеш да се излагаш на слънце като пиеш антибиотици." И разбира се нали съм си разговорлива, питах я, възможно ли е да се хванат гъбички ако например някой др в басейна има въпростната гадост. И тя ми каза, че това е абсурдно. Можеш да хванеш ако например не се изкъпеш след басейна Confused За това трябва на всяко излизане да си взимаш душ, което всъщност не е чак толкова зле   Stuck Out Tongue  Та това е от мен.

Усмивки (((:
Виж целия пост
# 10
И разбира се нали съм си разговорлива, питах я, възможно ли е да се хванат гъбички ако например някой др в басейна има въпросната гадост. И тя ми каза, че това е абсурдно. Можеш да хванеш ако например не се изкъпеш след басейна

 #Crazy #Crazy #Crazy

Смени си лекарката. Такива гъби съм хваЩала от басейни, че съм ревала от сърбеж. А zа течението няма да ти раzкаzвам. И да се къпеШ и да не се къпеШ, все е тая.
Виж целия пост
# 11
Такаа сега да ви кажа нещо и аз  Grinning
Ходих сутринта на лекар, питах си всичkо и ми обесни така:
"Няма никаква опасност за другите, нито за теб. И са глупости тея неща, че не можеш да се излагаш на слънце като пиеш антибиотици." И разбира се нали съм си разговорлива, питах я, възможно ли е да се хванат гъбички ако например някой др в басейна има въпростната гадост. И тя ми каза, че това е абсурдно. Можеш да хванеш ако например не се изкъпеш след басейна Confused За това трябва на всяко излизане да си взимаш душ, което всъщност не е чак толкова зле   Stuck Out Tongue  Та това е от мен.

Усмивки (((:
Ти нещо май ни пускаш по пързалката, че това лекар го е казал Naughty hahaha hahaha hahaha
Я, стига, тук сме интелигентни хора.
Виж целия пост
# 12
На плаж на морето бих отиШла, ама на басейн не ходя откакто силепнах едни гъбички....
Ами, нали се сещаш нечия компания е давала зор за плаж
Виж целия пост
# 13
Докато пиеш антибиотик за да лекуваш "нещо", спокойно може да пипнеш от басейна друго "нещо", защото по време на лечението ти е нарушена нормалната вагинална флора, която иначе има собствени защитни сили и те пази.
Виж целия пост
# 14
Абе, момиче, ти като си си решила, че ще ходиш на плаж, защо си губиш времето да питаш?  Thinking Дали може - всичко може, после ти ще си береш последиците. А за това дали можеш да хванеш гъбички - има риск, апък ти ако искаш. То, между другото, и това, че гъбите се предават по полов път, също не е доказано, ама лекуват и двамата, нали?
Айде, приятен плаж и дано се излекуваш от "нещото"   bouquet

Btw, мисля че една от причините да не се излагаш на слънце при приема на антибиотик е, че някои антибиотици могат да спомогнат за появата на тъмни пигментни петна...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия