Нека и аз се похваля

  • 1 261
  • 18
Моят малчо от около 1г ходи на детска градина,но от скоро започна сам да си облича вечер пижамата,сутрин сам се преоблича,не ме кара като преди да седя до него в тоалетната..просто изведнъж започна сам да се обслужва.Преди за всичко бях аз.Много съм доволна като го гледам как се справя сам HugДори и леглото се опитва да си оправя:)Сутрин като стане от сън си пее песнички,много съм доволна:)
Виж целия пост
# 1
Да ти е жив и здрав!
Виж целия пост
# 2
Браво на детето. Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
Браво, а колко е голям?
На мен също ми направи впе4атление положителната промяна у сина ми, след като тръгна на градина - стана по-самостоятелен, пее песни, пове4е говори, иска си сам плодове, защото шял да стане много силен ...
Виж целия пост
# 4
Браво на детето!!! Grinning
Виж целия пост
# 5
Еми то си е за хвалене!Браво на момчето,дано за всичко така те радва!
Виж целия пост
# 6
Бравос  Hug

 Аз колкото се гордея с независимоста, толкова и изпитвам носталгия по времето, когато беше бебе и всичко правехме ние  Crazy Луда работа
Виж целия пост
# 7
Браво на Малчо, да го цункаш от мен  Hug
Виж целия пост
# 8
Браво на детенцето.Да ти е здраво и за напред все така приятно да те изненадва и радва.Целувки и от мен.
Виж целия пост
# 9
Браво на детенце, а пък и на леличките в детската. Браво и на теб!
Сигурно те е гледал как се справяш с тези задачки и е решил, че е време да помага на мама newsm10
Виж целия пост
# 10
Браво на детето ! И моята дъщеря, която е на 2г.3 м. откакто тръгна на ясла, сама си сваля гащите и сяда на гърнето и се храни добре и само. И тази промяна настъпи точно за 1 месец. Само дето много плаче и се тръшка като отиваме към яслите вече трети месец.
Виж целия пост
# 11
Браво на детето !!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 12
Браво на детето, това наистина си е за хвалба Hug
Виж целия пост
# 13
Бравос  Hug

 Аз колкото се гордея с независимоста, толкова и изпитвам носталгия по времето, когато беше бебе и всичко правехме ние  Crazy Луда работа
и аз като го гледам моя как се справя вече с някои неща сам и ми се циври  Rolling Eyes носи си чинийката в кухнята като се нахрани, яде сам, има и други неща, определено яслата има заслуга
Виж целия пост
# 14
Браво на детенцето!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия