психолог в Пловдив?

  • 571
  • 4
Момичета,имам страхова невроза с всичките й гадости.Опитвам се да се справя с проблема сама,повтарям си,че е на психическа основа,но страхът от нов пристъп остава.Правила съм много,но винаги са отминавали за няколко минути.Последният сериозен траеше часове/на приливи през няколко секунди/ и ходихме в бърза помощ.Винаги съм успявала да ги ''преборя'' за минути.И съм ги смятала за отделни редки случаи.Но вече знам,че е развита страхова невроза.Имам/макар и леки/ пристъпи всеки ден.Ако някой друг е минал през това,ако знаете някой хомеопат,психолог или просто билки,моля пишете!По цял ден съм сама с детенцето си и се притеснявам да не ми стане лошо...
Виж целия пост
# 1
За психолог мога да ти препоръчам Радка Цонкова, телефоните й ги има в Здравен справочник на форума, също така е хубаво да опиташ с хомеопатия първо ,преди да минеш на антидепресанти, последните е добре да започнеш само ако си изчерпала всички други възможности!! Успех!!!
Виж целия пост
# 2
Аз мога да запитам утре една моя близка за координати на проф.Байкушев ако желаеш.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви,момичета,за отговорите!Ще погледна в здравния справочник/изобщо не съм обръщала внимание,че съществува даже/.Здравка,моля те,питай...отчаяна съм...
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви,момичета,за отговорите!Ще погледна в здравния справочник/изобщо не съм обръщала внимание,че съществува даже/.Здравка,моля те,питай...отчаяна съм...
при първа възможност ще ти дам координати   Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия