Личен лекар / Педиатър

  • 780
  • 6
Момичета моля ви кажете как и кога се избира личен лекар на бебо, задължително ли триабва да е педиатър, кога трябва да дойде вкъщи и т.н.

Благодаря ви:)
Виж целия пост
# 1
Моята  ми я избра свеки.  Embarassed  Поразпитах,видя ми се добър избор Simple Smile  ,  като родих тати й се обади и в деня когато ни изписаха тя веднага дойде в къщи. Не е чакала ЕГН и тем подобни. Нито пък ни е взимала пари за това , че няма ЕГН.  Wink Тя е педиатър от кварталното ДКЦ.
Виж целия пост
# 2
Още преди да се роди бебо, поразпитай и намери лекар - задължително педиатър. Когато се върнете от родилния дом, той трябва да те посети до 24 ч и да ви види как сте. Посещението е безплатно! Тук - във форумите - вече обсъждахме как някои лекари злоупотребяват с пациентите и искат пари за първото посещение, но не е редно! После, като излезе ЕГН-ето на детето и вземете акта за раждане, го записвате при педиатъра официално.
Упех в избора!
Виж целия пост
# 3
Не е задължително да е педиатър доколкото знам. Ако искаш може твоят личен лекар например да бъде личен лекар на дтетето.
Виж целия пост
# 4
Нашата лекарка я избрахме в деня, в койтосе прибрахме от болницата. Бяхме проучили предварително де, но я ангажирахме, когато бяхме вкъщи вече. Тя се съгласи веднага де, но вие все пак си потгответе резервен вариант, защото има такива, които отказат.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Sunny bunny
Още преди да се роди бебо, поразпитай и намери лекар - задължително педиатър. Когато се върнете от родилния дом, той трябва да те посети до 24 ч и да ви види как сте. Посещението е безплатно! Тук - във форумите - вече обсъждахме как някои лекари злоупотребяват с пациентите и искат пари за първото посещение, но не е редно! После, като излезе ЕГН-ето на детето и вземете акта за раждане, го записвате при педиатъра официално.
Упех в избора!

Много добре обяснено Simple Smile
Аз само добавям за по-голяма ясното - за мен е хубаво да се избере някъде към края на бременността и да говориш с нея/него предварително, защото понякога се оказва, че имат страшно много пациентчета и не могат да поемат нови. За да не се налага да въртите телефони като луди в посления момент.
Леко раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз моята я избрах след като се роди беба и като й се обадих, че я избираме дойде на първото домашно посещение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия