Спи напряко на креватчето!

  • 2 177
  • 46
  Вече сигурно от 2 месеца моята маймунка се извърта напряко в креватчето и чак тогава заспива (ако заспи изобщо Mr. Green). Ама по този начин още малко и ще й "омалее"! Crazy Креватчето е 70см, тя - около 60см.!!! Освен да махам обиколниците, че поне крачетата да има къде да провира! Да изкара още някой друг месец! Mr. Green Grinning Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Е - децата са доста мръдливи. Моят син съм го намирала и на противоположната страна на леглото  Grinning Щом й е удобно - нека спи както иска - тя ще се намести ...
Виж целия пост
# 2
Не те съветвам да махнеш обиколниците-- мен лично, би ме хванало шубе да не си заклещи краката. Моя принц все така прави  ooooh! Като и стане тясно, ще се завърти сама Peace
Виж целия пост
# 3
Според мен недей да махаш обиколниците, особено около главичката, за да не си я удря подпирайки се на креватчето. Моят хубостник се отблъсква с крачета от решетките и така се извърта, и съответно главичката му е опряна здраво в отсрещните решетки, така че аз се намесвам да "спасявам " положението. Ние нямаме обиколници.
Виж целия пост
# 4
 А не - за обиколниците се шегувам. Няма да ги махам. Даже ги купих наскоро (50лв. #Crazy), защото си мушкаше крачетата между решетките и риташе нагоре - ударяше си ги в дървото и й беше много кеф! newsm78
Виж целия пост
# 5
Не те съветвам да махнеш обиколниците-- мен лично, би ме хванало шубе да не си заклещи краката. Моя принц все така прави  ooooh! Като и стане тясно, ще се завърти сама Peace
А пък моята щерка от два месеца сама си вдига обиколниците, провира си ръца, крака и каквото може и така спи.  В началото я "отклещвах", но веднъж така се разрева като й измъкнах крака, че вече съм махнала всякакви обиколници и си спи както си иска. Вчера вечерта даже направих снимка, как спи по гръб и от решетката стърчат два крака и една ръка  Crazy
Виж целия пост
# 6
И аз мисля, че ако стане тясно, ще си намери место - по диагонал например  Wink
Виж целия пост
# 7
Хаха, мисля че няма бебче, което да не се върти! И ние не сме изключение, но при нас е още по-зле - преди да заспи изхвърля завивките и възглавницата или ги сбутва в ъгъла на леглото и събира чершафа на топка...Никога не спим завити, дори зимата не мога да го завия, ставам по сто пъти на нощ и още докато излеза от стаята - той почва да се върти. А относно обиколника - малкия от самото начало го дърпаше и късаше и отдавна вече съм го махнала.
Виж целия пост
# 8
Наш бебо итой спи както му дойде,напряко или с краката върху калъфката,където заспи-там.Прави цялата кошара "леж"и заспива доволен.
Виж целия пост
# 9
Хаха, мисля че няма бебче, което да не се върти! И ние не сме изключение, но при нас е още по-зле - преди да заспи изхвърля завивките и възглавницата или ги сбутва в ъгъла на леглото и събира чершафа на топка...Никога не спим завити......
И ние сме така, поне в повечето случаи. Рядко си спи на възглавницата.  Peace
Виж целия пост
# 10
И моят така спеше, че и се заклещваше по едно време.   Crazy Но отмина този период, тя ще се намести, не се притеснявай  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
И синът ми така заспива,но после сам се намества ,така както му е удобно.
Виж целия пост
# 12
Освен да махам обиколниците, че поне крачетата да има къде да провира! Да изкара още някой друг месец! Mr. Green Grinning Mr. Green
Не съм махала обиколниците до около 2 годишна възраст.
Както може да се заклещи на решетките, така може си изпуска играчките, бибата...Абе по-добре да си стоят там. Дори и като превантивна мярка да омекотят що-годе евентуален удар на главичката в таблите/решетките (моите най-редовно го правят този номер)...
Виж целия пост
# 13
И синът ми заспива така напряко  Mr. Green Обикновено чакам да заспи и местя (до следващото извъртане...  Crazy)
Виж целия пост
# 14
И синът ми заспива така напряко  Mr. Green Обикновено чакам да заспи и местя (до следващото извъртане...  Crazy)

 Леле, как ще местя!!! А, ако се събуди, тежко ми! Ха Ха! smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия