По разградски се веселим и много,много ний не спим!!

  • 12 079
  • 299
# 270
Приятно кръщене и да не забравиш да качиш снимки.
Виж целия пост
# 271
Az се включвам само да пожелая късмет на половинката на Титания!В скайпа ще ти пусна моите телефонни номера Танче!Имаш подкрепата ми!Можеш да звъниш по всяко време на денонощието!
Виж целия пост
# 272
Бен,нямам думи...много ти благодаря  Hug.Дано не се налага да ти звъня  ooooh!.
Виж целия пост
# 273
Здравейте момичета и момчета Simple Smile
Аз минавам да ви вида как сте преди да заминем на море в петък.
надявам се като се върнем да ми остава повече време на форума(малката ще е при баба си Mr. Green)
Тина приятно кръщене и поздрави баба Татяна (дано не бъркам, но нали така се казва майка ти?)
Виж целия пост
# 274
всички ли сте по разходки?
Виж целия пост
# 275
Не , ние сме си още в нас, че навън е адски пек.Пък и чакаме тати да се прибере от работа и ще излизаме с него.
Тина, ще чакаме снимки и подробен разказ за кръщенето.
Титанче, сигурно ще ви е много мъчно и на четиримата.Пожелавам леко пътуване и много късмет на мъж ти.
Виж целия пост
# 276
 Благодаря за пожеланията ще ви разкажа като мине кръщенето и снимки ще има. Wink
Тина приятно кръщене и поздрави баба Татяна (дано не бъркам, но нали така се казва майка ти?)
Така се казва майка мерси за поздравите обаче от кого да я поздравя? Embarassed И приятно изкарване на морето дано да е хубаво времето. Peace
Виж целия пост
# 277
 waveyЗдравейте и от мен!Днес много горещо беееее!Ау,само за море....  grinning039
Виж целия пост
# 278
waveyЗдравейте и от мен!Днес много горещо беееее!Ау,само за море....  grinning039
Много си права Peace
Виж целия пост
# 279
ЛЕК ПЪТ, СВЕТЛЬО!Ако политиката в страната ни беше на по-високо ниво и заплатите съразмерни с цените,младите хора нямаше да бягат зад граница и да се разделят семейства...ама мене кой ме пита!?Танче ,горе главата!В началото ще ти е трудно,но с изминаването на всеки ден ще се приближаваш до мига ,в който ще се съберете...Гледай с оптимизам съм чашата, която е пълна до половина и мисли ,че е наполовина пълна,а не че е на половина празна. Страшно много държа на нашето приятелство и знай ,че във всеки един момент можеш да разчиташ на мен за всичко.
Виж целия пост
# 280
Лек път,Светльо!И успех!Танче,знаеш,че и на мен можеш да разчиташ.....! Hug
Виж целия пост
# 281
Благодаря ви, на всички за подкрепата.Ще предам пожеланията на мъжа ми.Много ми е мъчно и се радвам на подкрепата ви  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 282
Късмет на Светьо и лек път.Титанче ти си силна и ще се справиш.Дано по-бързо да може да се съберете.
Прегръщам те силно. Hug
и нали си знаеш,че сме с теб Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 283
 Танче,  spoko Hug
Каквото и да кажа, няма да те успокоя... Hug
Виж целия пост
# 284
Танче,  spoko Hug
Каквото и да кажа, няма да те успокоя... Hug
Права си,не можеш.Благодаря още веднъж,че ви има.
Ама и малкият сякаш усеща,чакам го да заспи за да се видим с баща му за още малко.Обаче той не та не,зяпа с кака си филма  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия