За табелките на вратата (към неомъжените/неженените)

  • 1 901
  • 25
И аз съм от тях. Кажете сега какви табелки сте си сложили на входните врати и на звънците на домофоните. Мислях да сложа името на кученцето ни  newsm78  Joy  защото нещо не ми се връзва да  напиша двете ни малки имене, нито двете ни фамилии. Обща пък, още по малко. Сподетеле
Виж целия пост
# 1
Двете малки имена (или инициали) и двете фамилии се слагат по принцип. Освен на кучешка колибка още не съм виждала по табелите на вратите кучешки имена.
Виж целия пост
# 2
И аз съм от тях. Кажете сега какви табелки сте си сложили на входните врати и на звънците на домофоните. Мислях да сложа името на кученцето ни  newsm78  Joy  защото нещо не ми се връзва да  напиша двете ни малки имене, нито двете ни фамилии. Обща пък, още по малко. Сподетеле

Името на домашната ми хлебарка  Crazy Peace
Виж целия пост
# 3
Името на домашната ми хлябарка  Crazy Peace
Божкей, хората пари за свестен иконом и камериерка нямат, тя - хлебарка чак...
Виж целия пост
# 4
Фамилиите, естествено.
Виж целия пост
# 5
Тоя въпрос важи и за омъжените, несменили си имената...
И нямам отговор на въпроса, още не сме стигнали до там, че да имаме обща табелка Confused
Виж целия пост
# 6
Освен на кучешка колибка още не съм виждала по табелите на вратите кучешки имена.
Виждала съм табелка "сем. Вера и Джони Георгиеви". Джони беше малък, бял и къдрав.
Виж целия пост
# 7
Освен на кучешка колибка още не съм виждала по табелите на вратите кучешки имена.
Виждала съм табелка "сем. Вера и Джони Георгиеви". Джони беше малък, бял и къдрав.
Аха, значи ние сме "сем. Михаела Едрева,Христо, ДзверУ и Тони Долутарови". Последните двама са малки, квичащи и бяло-оранжеви.
Виж целия пост
# 8
у дома сме трима възрастни и две деца - всичките безбрачни Laughing На пощенската кутия са изписани малките и фамилни имена на възрастните членове на семейството Laughing
Виж целия пост
# 9
Аха, значи ние сме "сем. Михаела Едрева,Христо, ДзверУ и Тони Долутарови". Последните двама са малки, квичащи и бяло-оранжеви.

а христо кой е? фамилия има ли си, м?
Виж целия пост
# 10
На пощенската ни кутия пише само № на апартамента,на звънеца едвам бях сбутала малките ни имена,но вече се изтриха и пак № на апартамената.А на вратата няма нищо.
Виж целия пост
# 11
Живея със /слава богу/ неомъжения си син. Имаме различни фамилии, на вратата пише и моето име и фамилия и неговото.
ОЖще откакто беше 2 годишен.
Виж целия пост
# 12
Виждала съм табелка "сем. Вера и Джони Георгиеви". Джони беше малък, бял и къдрав.
Joy Joy Joy
Ама пък друго си е да пишеш две имена на вратата, особено ако едното е мъжко, вместо това на сама жена - по-солидно е някак Wink.

А в конкретната ситуация бих сложила двете имена с фамилии на пощенската кутия и малките - на звънеца. На вратата - само табелка "Образцов дом" и шпионка Laughing.

На нашата пошенска кутия е името на собственичката, сем. ... (ние), моето име с бащината ми фамилия, че официалната ми кореспонденция е на нея и името на фирмата на мъжа ми. Т.е. "сем." обвързва май само щерката Joy.
Виж целия пост
# 13
Пише моето галено име и
първото име на мъжа ми.
Виж целия пост
# 14
Пише моето галено име и
първото име на мъжа ми.
"Лиска и Пацоранчо"? Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия