Секси модел анцуг-откъде?

  • 6 609
  • 32
Отивам на планина и ми се налага да се оборудвам със няколко анцуга. Това е облеклото, което общо взето почти не присъства в моя гардероб, тъй като не се обличам спортно, но сега ще е необходимо.  Laughing

Кажете ми, откъде да си купя готини анцузи, харесват ми едни моделчета, много сладки- долнищата с ниска талия, подчертаващи тялото, а горнищата също по-вталени,а  не някакви огромни тип торби.  Naughty

Гледах по спортните магазини- Адидас, Найк, Дизел и т.н., но определено нищо не ми допадна. Прекалено са спортни. Не, че анцуга не е за спорт де, но на мен ми се ще да са по-секси. Преди време тук някои момичета бяха показали такива модели, но аз по магазините не можах да ги видя. Дали имате идея откъде да си купя такива спортни облекла?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Ще следя темата с интерес, че и на мен не всички модели ми допадат  Peace
Виж целия пост
# 2
Откога в Дизел има анцузи Whistling
Виж целия пост
# 3
Не е мястото тук да духаш.  Wink

Изрично подчертах, че не се обличам спортно, но имам спортни дрехи на Дизел, предположих, че може да има и анцузи.

Дай идея де, явно знаеш къде има анцузи.
Виж целия пост
# 4
В Скай Сити в Гео Милев в Sugarbabe, Sugarbaby или нещо подобно се казва магазинът, има интересни неща, точно каквито описваш.
Виж целия пост
# 5
В Скай Сити в Гео Милев в Sugarbabe, Sugarbaby или нещо подобно се казва магазинът, има интересни неща, точно каквито описваш.

В Sugarbaby обаче анцузите са широки, а тук до колкото разбрах, се търсят тесни.
Но иначе стоят супер.  Peace

Ето такива модели са - http://picasaweb.google.com/muhlata/Ilq/photo?authkey=liJYbUglBq … 61732271772524802
                                       http://picasaweb.google.com/muhlata/Ilq/photo?authkey=liJYbUglBq … 61732280362459410

                                        http://picasaweb.google.com/muhlata/Ilq/photo?authkey=liJYbUglBq … 61732288952394018
                                        http://picasaweb.google.com/muhlata/Ilq/photo?authkey=liJYbUglBq … 61732297542328626
                                       

                                     
                                     

                                   


Виж целия пост
# 6
Даааа, нещо подобно. Мерси за инфото  Grinning , ще отида и до Скай Сити, скоро бях, но не съм се заглеждала тогава за анцузи.
Виж целия пост
# 7
Даааа, нещо подобно. Мерси за инфото  Grinning , ще отида и до Скай Сити, скоро бях, но не съм се заглеждала тогава за анцузи.

В момента имат и намаление и са по 34 лв.  Peace
Виж целия пост
# 8
И в аутлета на Зара в Скай Сити имаше анцузи, но не съм ги разглеждала. А в Sugarbaby съм виждала тесни, 3/4 дължина.
Виж целия пост
# 9
Не ми се спами, но не духам,  знаеш два езика все пак.
Виж целия пост
# 10
И апелирам освен това да се спазва езикова култура не само на английски, а и на български...какво е това АНЦУГ?
Виж целия пост
# 11
В тенис клуб Малееви има спортен магазин и от него си купувам вече няколко спортни комплекта на фирма Georgo"s. Зимата имаше страхотни анцузи, горнище по тялото от еластична материя отпред с цип и бяха наистина едновременно секси и спортни. Сега моделите са по-летни- с клинове 7/8, но може и да е останало нещо. Знам, че тези на  Georgo"s ги продаваха и в един спортен магазин на Витошка, като тръгнеш от Съдебната палата, горе долу срещу Бенетона някъде се падаше, но там избора беше по-ограничен- ако са общо 50 модела, там имаше само 30.
Виж целия пост
# 12

Бети76, за там се сетих, но имаше само нови летни колекции. На "Витошка" ще проверя, но казваш, че има по-малко избор... Мерси!   bouquet


Анцуг-анцузи. Или?  newsm78
Виж целия пост
# 13
И апелирам освен това да се спазва езикова култура не само на английски, а и на български...какво е това АНЦУГ?

Анцуг - от немски Anzug /мисля, че означаваше "костюм"/.
Виж целия пост
# 14
Ето още  няколко моделчете които  са хем  спортни хем секси  Wink


И ТУК!

И ТОВА!

МОЛЯ!

Това е един от любимите ми!

А ТОЗИ Е ЛЮБИМИЯ МИ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия