Без заглавие

  • 741
  • 8
Здравейте момичета,
Искам да отправя следното запитване:
каса е се за лаборатории, в които се извършват спермограми...
Та значи с голяма мъка, успях да отведа моят човек в подобна такава...... дойде повече от любопитство.
Въпреки че е притеснителен, успя да свърши работа но.... много малко количество и с лоши резултати.
Сега предстои да повториме спермогравата, но се чудя и събирам информация къде, защото човекът заяви " В некви кенефи, и със списания с Лили Иванова и Катерина Евро, какво очакваш?" Отгоре навсичко, направи такава опашка,че на мен ми стана неудобно чак от другите чакащи мъже!
Та значи питам, ако някой знае лаборатория със кабинки за изчакване, и незнам какви екстри още.....
 #Milti
Виж целия пост
# 1
Ами, аз само като инфо да ти кажа, че четох, че в Цибалаб не можеш да разчиташ на точни резултати, конкретно за спермограмите  Neutral Face
Виж целия пост
# 2
Лично мнение: Цибалаб не. Изваждат такива космически резултати,че да се чудиш възможно ли е!!!
Къде правихте вие?
Виж целия пост
# 3
Ами ниепровихме,аконеселъжа се казваше АГ Център Димитров, близо до Пирогов, пада се на ул."Даскал Манол". Те хоратабяха много симпатични, но той не ще вече там.... Sad
Виж целия пост
# 4
Не съм в състояние а ти препоръчам лаборатория. Но исках просто да ти напомня, че снимков материал може да се внесе и отвън при необходимост.... Wink

Също е възможно да даде проба и в къщи и след това максимално бързо да я занесете за анализ. Но това не е много препоръчително. Особено в случай че вече е имал лоши резултати. Сега е много важно да проведете изследването абсолютно точно за да се разбере дали тендецията е трайна или това е било временно състояние.
Виж целия пост
# 5
Габи, отидете тук
http://www.ivf.bg/

Има отделна стаичка със телевизор, с топка на вратата от външната страна Grinning

Резултата излиза още същия ден, а могат да го пратят и по ел. поща
Обаждате се предварително, зада си запазите час и са много любезни
Виж целия пост
# 6
Супер! Много сте любезни! Точно такованещо търся! Благодаря много!
Виж целия пост
# 7
При Тачева или при Щерев. Има стаичка. Може и да се занесе от вкъщи в рамките на половин час. Успех.
Виж целия пост
# 8
мъжът ми си я правеше вкъщи и се притесняваше и той за количеството, но като попитахме ни казаха, че им е необходимо едва ли не капчица..носихме я с колата, слагаше си бурканчето във вътрешния джоб, защото ни казаха да е на топличко и в колата се бъзикахме да не се разсипат децата..вкъщи е най-спокойно, пък и бърза работа нямаш..ако и помогнеш малко...Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия