моля за идеи за скриване на тръбите в стаите

  • 18 943
  • 14
дайте моля интересни идеи как да си скрия тръбите на парното в стаите. сега са с цвета на стените, но ми се иска нещо по интересно.
благодаря!
Виж целия пост
# 1
А защо не ги скриете с гипс картон? Така изобщо няма да се виждат - е, разбира се ако не ги ползвате.
Виж целия пост
# 2
ползва ме ги.
Виж целия пост
# 3
Щом ги ползвате как ще ги скриеш?
Виж целия пост
# 4
можеш да сложиш етажерки под тръбите ако са по тавана с цветя по тях - така гледайки отдолу те визуално се скриват

другото е някакъв вертикален параван или етажерки пак с цветя или нещо такова, но да е точно тип параван - т.е. да не са плътно затворени, за да вършат работа  Grinning
Виж целия пост
# 5
Щом ги ползвате как ще ги скриеш?
с висящи изкуствени цветя или нещо подобно
Виж целия пост
# 6
Вече са ти дали точните идеи.

Витраж тип параван или решетка с цветя, не спират топлообмена:
http://images18.snimka.bg/003285145-big.jpg
http://images10.snimka.bg/001248718.jpg
Виж целия пост
# 7
Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.
Виж целия пост
# 8
Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.
И аз като теб се позачудих...Ползват ги за отопление,доколкото разбирам.Не искат да ги изолират,за да спрат топлината и на тръбите към парното.
Виж целия пост
# 9
Нашите са "скрити" с гипсокартон и нямаме тръби. Не съм усетила през зимата това да се е отразило на температурите в стаите.
Виж целия пост
# 10
Нашите още от строителя са скрити..ако се отразяваше на топлоотдавнето, мисля че щяха да подходят по друг начин. Гипсокартон и това е...Даже може да боядисате колоната, която ще се получи в друг цвят и да сложиш окачена лампа на нея. От дефекта получаваш страхотен уютен ефект  Peace
Виж целия пост
# 11
Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.
И аз като теб се позачудих...Ползват ги за отопление,доколкото разбирам.Не искат да ги изолират,за да спрат топлината и на тръбите към парното.
да, за тръбите на парното става въпрос. не знам колко топлина отделят, но все пак
Виж целия пост
# 12

Ей това много ми допада, оригинално, практично, удобно и красиво! Превърни дефекта в ефект.  Peace
Виж целия пост
# 13
Родителите ми си поръчаха от дърво една конструкция, която ги скрива, но не ги затваря плътно. Честно казано на мен и скрити пак не ми харесват. Радиаторите също. Следващото ми жилище няма да е с централно парно Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.
И аз като теб се позачудих...Ползват ги за отопление,доколкото разбирам.Не искат да ги изолират,за да спрат топлината и на тръбите към парното.
да, за тръбите на парното става въпрос. не знам колко топлина отделят, но все пак
Разбрах аз,но отначало се пообърках... Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия