Wentworth Miller - Гей ????

  • 8 869
  • 85
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?
Виж целия пост
# 1
Не, ама тук ще има разбити сърца, ако е вярно...
Виж целия пост
# 2
Олееее, дано Буба да не те чуе Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ами той си прилича не гей, лошо няма, но и не ме изненадва особено Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Не, ама тук ще има разбити сърца, ако е вярно...


aми мойто вече е разбито ...... Sick
Виж целия пост
# 5
Буба не го е чувала, сигурна съм.
Но и да го е чувала, едва ли й дреме.
Тя е в Лондон. Там гейове бол. Клин клин избива.

Ама ние какво ша паим ся? Да се гръмнем ли, викаш?!
Виж целия пост
# 6
И гей да е, голяма работа!
Виж целия пост
# 7
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?

БУБА знае ли?
Виж целия пост
# 8
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?

БУБА знае ли?

Не знам  Thinking
Виж целия пост
# 9
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?

БУБА знае ли?

Не знам  Thinking
Моля някой модератор бързо да изтрие темата, докато Буба не е я видяла Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Boli me taza.
Виж целия пост
# 11
Да не би да си бил с Уентуърт Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ровех се нещо из нет-а и попаднах на някакви клюки че Уентуор Милир бил гей  #Crazy Shocked и имал връзка с Luke McFarlane ( и той не е за изхвърляне Sunglasses ). Та някои да е чувал/чел нещо някъде ?

Аз това отдавна го написах в една фенска тема тук, но почитателките му не коментираха Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Ами как да ти кажа....в затвора някак си по-нежен от него нямаше....тоест като прилича на гей значи е гей и това е положението. Всички гейове в лагери.
Виж целия пост
# 14
Отдавна се носят слухове по списанията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия