Дайте идеи за подстрижка,моля.

  • 2 610
  • 4
В момента съм с дълга коса но нещо много взе да ми писва.Чудя се как да се подстрига ,но нещо нямам никакво вдъхновение.Обикновено решавам първо че нещо ужасно ми харесва и след това решавам да го приложа,но нещо в последно време майчинството ме е изчерпало от към идеи.
Имам една единствена претенция да не е изтънена дълга коса,защото в момента съм с точно такава и искам да се променя.
Ако може да подкрепите и със снимков мат'риал ще ви бъда особено задължена.
Мерси.
Виж целия пост
# 1
отиваш в един фризьорски салон, разглеждаш списанията, консултираш се какво би ти отивало и действаш Peace
Виж целия пост
# 2
Да,изглежда лесно,но ужасно ненавиждам прическите в списанията.Всичките ми изглеждат досущ едни и същи.Никога не съм си харесвала подстрижка по този начин.По скоро виждам някаква снимка някъде си и решавам че точно така бих изкала да изглеждам.Признавам си че много се изкушавам по карето,но не знам какво точно да го направя.Дали да е дълго,или изобщо да не е каре.В голяма чуденка съм.
Виж целия пост
# 3
Аз също се подстригах преди известно време, бях с дълга коса. Нямам фото да ти се покажа, но си направих ето тази прическа. Седи доста небрежно и рошаво и ме кефи много http://imashposhta.com/thumb-big.php?gallery=10&photo=IMGP0094.jpg
Виж целия пост
# 4
Ммм,да много свежарско! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия