Добрата новина днес

  • 9 424
  • 250
 На фона на лошотиите, които се случват ежедневно всеки ден някъде, с някого се случва и нещо добро. Замисъла на темата е единствено и само позитивизъм. Не пестете думи и време да споменете нещото, което сте чули/прочели/видели, нещо което ви е накарало да се усмихнете дори за миг. Иска ми се темата да се задържи, напук на сивотата.

 Днес научих, че едно много скъпо за мен момиче се е представило прекрасно на изпитите за кандидатстване. Ще я приемат, където иска. Сигурна съм, защото тя го заслужава!
Виж целия пост
# 1
След 4 дни на 42-43 °С за мене днес добрата новина е, че ще  е само 34 °С
Виж целия пост
# 2
Добрата новина при мен е, че като цяло съм много щастлива напоследък - усмихнаха, весела и ми е едно готино.  Hug
Виж целия пост
# 3
След като вчера ни се развали климатика, днес дойде майстор. Сега му бае нещо  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Вече нося 1 номер по малки дънки  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Моето куче беше много зле /правиха му операция - имаше тумор на щитовидната жлеза/ и преди половин час ветиринаря ми каза че е вече по - добре.  Laughing Този ден това за мене беше добрата новина, а за утре ще видим  Wink
Виж целия пост
# 6
Новината си заслужава по-едър шрифт  Laughing
Виж целия пост
# 7
 Grinning Embarassed Много скъп за мен мъж се връща днес от Испания!
Виж целия пост
# 8
Добрата новина за мен е, че снощи си получих подаръка за Петровден малко по-рано и бях много, много изненадана и щастлива - цифрова камера, мъничка и сладка, точно като за моите малки непохватни ръце, с комплект батерии (речарджабъл) и още една изненада - мъжа ми си дойде, а не отиде до Сливен, както беше казал по-рано същата вечер Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 9
добрата новина за мен е че бебето спа до 6 сутринта, яде и сега пак спи....  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
No good news.
Виж целия пост
# 11
 Grinning на закуска бебето ми каза "мамо"  Grinning


Виж целия пост
# 12
ellyst , това е един от онези мигове, които ти разтапят сърцето и то изтича през очите ти...Честито!
Виж целия пост
# 13
От три дни компютъра ми е развален и току що един младеж дойде и го оправи  Grinning. Все пак е 10 ч. сутринта и се надявам на други по-добри новини до края на деня  Hug
Виж целия пост
# 14
Влязах си в старите дънки.......всеки  с проблемите си Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия