За температурата на АМ?

  • 960
  • 6
Дохранвям моята Микаела, но не знам има ли точна температура на млякото, при която трябва да и го давам. Тя е съвсем мъничка, на 9 дни и не знам колко трябва да изяжда на хранене. Първо и давам да суче, а ако продължи да мрънка правя АМ. Така сме от болницата, защото нямах кърма. Вече почна да идва, но пък имам чувството че понякога остава гладна. Отплеснах се, извинявайте.   bouquet
Виж целия пост
# 1
аз бих опитала да стимулирам още кърмата и само ако не наддава детето бих дохранвала. А АМ трябва да е с температура като кърмата- леко топличко около 36 грдуса.
Успешно и дълго кърмене ти желая.
Виж целия пост
# 2
Обикновено се препоръчва телесната температура - около 37 С, но аз от първия ден приготвям АМ с преварена вода със стайна температура. Важното е всеки път температурата на млякото да е приблизително еднаква - поне така препоръчва Д-р Спок  Laughing
Виж целия пост
# 3
Трябва да е около 36-37 C (телесна температура). За най- сигурно - пробвай го на вътрешната страна на китката Peace
Виж целия пост
# 4
аз бих опитала да стимулирам още кърмата и само ако не наддава детето бих дохранвала. А АМ трябва да е с температура като кърмата- леко топличко около 36 грдуса.
Успешно и дълго кърмене ти желая.
PeaceПробвай на ръката.Ако не усещаш млякото,тоест то е с телесна температура,значи е идеално.
Виж целия пост
# 5
Ей честито бебче,да ти е живо и здраво! Hug
Опитвай да кърмиш най-добре е ,но ако не се получава,температурата на млякото трябва да е около 36-37гр
Виж целия пост
# 6
Честито бебче и от мен  bouquet Влез в другия подфорум и ще получиш ценни съвети как да се справиш по-добре с кърменето и как постепенно да махнеш добавката(ако това е което искаш разбира се Hug ) Иначе давай на бебчо колкото и когато си поиска понеже е още мъничко и всичко ще е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия