откъде каши НЕСТЛЕ АЛЕТЕ,пюрета СЕМПЕР и ГЕРБЕР?

  • 1 316
  • 8
Здравейте, мами! Къде в София около южния парк и Лозенец мога да намеря кашите на АЛЕТЕ? Къде има и по-богат избор на пюрета СЕМПЕР И ГЕРБЕР?  bouquet
Виж целия пост
# 1
Най-богат избор на всички бебешки стоки (за ядене и памперси) съм намирала в Кауфланд и Хит. Ходя там на две седмици веднъж и си купувам повечеко. И цените са добри  Peace
Виж целия пост
# 2
Мерси, Блонди!   bouquet Понеже много рядко ходим да пазаруваме по хипермаркети, по-удобно ми е да пазарувам като сме на разходка с количката.
Виж целия пост
# 3
В Бебе маркет има голям асортимент, а някои неща ги има и във Фантастико.
Виж целия пост
# 4
Щом питаш за около Южния парк-в магазин Яни, на предишната спирка преди 29 полик-ка, отскоро продават и на Гербер, а на Семпер-малко по-нагоре по Костенски водопад - в магазин Виктория, обаче ако си в тази част на парка откъм Лозенец, малко ще ти е далеч с количката!
Виж целия пост
# 5
Има един магазин точно до южния парк, незнам как се казва, но като сме ходили натам, от там съм купувала сокчета. Намира се в един блок срещу входа на южния парк, където е спирката на 76. Едната му част е за колички, дрешки и т.н, другата са хранителни. Добре е зареден, може би там има.
Блонди, в Кауфланд не е много богат избора на памперси, а и Либеро изобщо не предлагат.
Виж целия пост
# 6
Аз живея в Борово и ако не ти е далеч има магазин на ул.Солун , който е много зареден - всичко на Алете , Семпер , новите пюрета на Гербер  Peace
Аз съм много доволна ! Изборът е много голям - имат пълната гама продукти . На друго място не съм виждала заредено по този начин !
Виж целия пост
# 7
Има един магазин точно до южния парк, незнам как се казва, но като сме ходили натам, от там съм купувала сокчета. Намира се в един блок срещу входа на южния парк, където е спирката на 76. Едната му част е за колички, дрешки и т.н, другата са хранителни. Добре е зареден, може би там има.
Блонди, в Кауфланд не е много богат избора на памперси, а и Либеро изобщо не предлагат.

Това трябва да е магазин Чико.Една вечер стигнахме до него, но се оказа, че работи до 19ч.  Не можах да го разгледам.
В Бебе маркет нямат голям избор на пюрета Гербер и Семпер.
Мерси на всички   bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз пък пазарувам от Билла, там има и от трите марки.
А най-добре потърси в района където живееш специализиран бебешки магазин - с памперси, пюрета, АМ, мокри кърпички, биберони и т.н. В тези магазини избора е най-голям (поне в моя квартал)  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия