cilest или yasmin? помогнете ми

  • 10 090
  • 41
Здравейте!Аз имам едно въпрос че към вас и се надявам да ми по мигнете.С моя приятел решихме че е крайно време да почна да взимам лекарства.И преди два дни отидох на лекар който ми даде само  този адрес http://www.yasnim.bg/  и каза че тези са били много добри . А днес една моя приятелка ми препоръча cilest.И аз не знам кои да избера   Embarassed  .Много ще сам ви благодарна ако ме насочите. bouquet
Виж целия пост
# 1
от написаното да съдим, че лекарствата са ОК? ясно. следващия път със същия успех може да дойдеш на визита при мен, ще се разберем за тарифата и ще ти помогна точно толкова, колкото и твоят гинеколог...
блазе му, седи си и "САМО" раздава сайтове ...
тоя пич има ли си име, та да го избягваме? от кой град е?
за такива некадърници трябва списък!!!!

колкото до сайтовете, ето ти още един: http://www.schering.bg/showproducts.php?area=1, изборът на ОК става след консулт с ЛЕКАР!!!! а не просто някакъв ....., дето се разхожда в бели дрешки и раздава сайтове на пациентите си! тоя да не е рекламен агент на ясмин, или как?!?!?!?!   #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Аз съм от Сапарева баня.Ходих на лекар в Дупница при др.Борис Исаков.
дани-77 много ти благодаря за сайта и за вниманието което ми отдели   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
от написаното да съдим, че лекарствата са ОК? ясно. следващия път със същия успех може да дойдеш на визита при мен, ще се разберем за тарифата и ще ти помогна точно толкова, колкото и твоят гинеколог...
блазе му, седи си и "САМО" раздава сайтове ...
тоя пич има ли си име, та да го избягваме? от кой град е?
за такива некадърници трябва списък!!!!

колкото до сайтовете, ето ти още един: http://www.schering.bg/showproducts.php?area=1, изборът на ОК става след консулт с ЛЕКАР!!!! а не просто някакъв ....., дето се разхожда в бели дрешки и раздава сайтове на пациентите си! тоя да не е рекламен агент на ясмин, или как?!?!?!?!   #2gunfire

Хмм, много пък интересно какво е трябвало да й каже лекарят!!!! Според теб как се изписват противозачатъчни? Нормално е да й даде място, от което да прочете информация!

Yasmin е нов препарат и масово се изписва от гинеколозите. Изборът на противозачатъчни когато няма проблем гинекологичен се прави за всяка жена индивидуално. Моя колежка ползва Ясмин и не се чувстваше добре с него. Аз пиех Цилест 5 г. и се чувствах ОК. След раждането реших отново да взимам хапчета. Консултирах се с гинеколожката си тя ми каза, че шом се чувствам добре с Цилеста да си пия него. Та въпроса е точно в това! slan4ice Ясмин е доста скъп. Цилест пък е по-достъпен. Трябва просто да си избереш препарат и да пробваш. Ако ти става зле от него не го пиеш и толкова...
Виж целия пост
# 4
аз пия Ясмин, сега започвам 3та опаковка, нямам оплаквания, но при всеки е индивидуално! трява просто да опиташ с едно от двете и да видиш дали ти понася, ако не сменяш и така...не виждам друг начин
Виж целия пост
# 5


Хмм, много пък интересно какво е трябвало да й каже лекарят!!!! Според теб как се изписват противозачатъчни? Нормално е да й даде място, от което да прочете информация!

Yasmin е нов препарат и масово се изписва от гинеколозите. Изборът на противозачатъчни когато няма проблем гинекологичен се прави за всяка жена индивидуално.
[/quote]
Освен да и даде място ,от което да почерпи информация,би трябвало и да я прегледа и то не само гинекологично,ами и да я попита за разни там проблеми с черния дроб,бъбреците,съсирването на кръвта,разширени вени и т.н.
Виж целия пост
# 6
Пих Cilest 7 години заради тежък и болезнен цикъл. Изписа ми ги гинеголог и ми каза, ако имам оплаквания да си взема други, тъй като на малко жени понасяли тези. Е, понесоха ми...., но при мен имаше 2 големи минуса - появи ми се ужасен целулит и либидото ми стигна абсолютната нула  #Crazy, а най-големият плюс беше, че забременях веднага след като ги спрях  newsm44 . Сега мисля да търся друга алтернатива.
Виж целия пост
# 7
Освен да и даде място ,от което да почерпи информация,би трябвало и да я прегледа и то не само гинекологично,ами и да я попита за разни там проблеми с черния дроб,бъбреците,съсирването на кръвта,разширени вени и т.н.

А тя някъде да е споделяла, че не я е прегледал???? Shocked Shocked Shocked Момичето казва
Цитат
преди два дни отидох на лекар който ми даде само  този адрес http://www.yasnim.bg/  и каза че тези са били много добри

Това не изключва да я е попитал всички тия неща
Виж целия пост
# 8
Пих Cilest 7 години заради тежък и болезнен цикъл. Изписа ми ги гинеголог и ми каза, ако имам оплаквания да си взема други, тъй като на малко жени понасяли тези. Е, понесоха ми...., но при мен имаше 2 големи минуса - появи ми се ужасен целулит и либидото ми стигна абсолютната нула  #Crazy, а най-големият плюс беше, че забременях веднага след като ги спрях  newsm44 . Сега мисля да търся друга алтернатива.

Хммм, аз нямам тия проблеми с Цилест... Rolling Eyes
Ето затова всякак жена си намира хапчетата за нея! Peace
Виж целия пост
# 9
От 3 години пия Cilest.Много съм доволна и нямам никакви оплаквания.
Виж целия пост
# 10
Лекаря не ми зададе никакви въпроси просто ми даде саита и нищо друго.
Виж целия пост
# 11
Ако бяхте на мое място кое от двете хапчета/cilest,yasmin/ бихте избрали и ако може защто?
Виж целия пост
# 12
Ако бяхте на мое място кое от двете хапчета/cilest,yasmin/ бихте избрали и ако може защто?
Ясмин. Защото гинекологът е казал. Като не ми понесат нали при него ще отида пак... Ако Цилест не ми понесат към приятелката ли да се обърна? newsm78
Виж целия пост
# 13
Пия Ясмин, нямам проблем. Ако имаш възможност купи си Ясмин, ако се чувстваш добре продължаваш с приема. Peace
Виж целия пост
# 14
ХОРМОНАЛНИ ПРЕПАРАТИ ОТ КАКЪВТО И ДА Е ВИД И ФОРМА СЕ ИЗПИСАВАТ САМО И ЕДИНСТВЕНО СЛЕД ИЗСЛЕДВАНЕ - КРЪВНО И ПО СХЕМА!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия