Кошница за кола 0-13 кг.?

  • 674
  • 3
Каква кошница/столче за кола ще ми препоръчате?Нещо до 100 лв. Удачно ли е да си взема втора ръка или по- добре ново?   bouquet
Виж целия пост
# 1
Кошницата се купува заради сигурността на бебето. Ако е на старо, не знаеш дали не е претърпяла катастрофа, по принцип не се препоръчва употребата на кошници/столчета, минали през катастрофа.
Добрите, т.е. надеждните столчета имат сертификат, обозначен е като стандарт на самото столче, ако намериш до 100 лева такова със сертификат добре, но се съмнявам. Когато купувахме нашата кошница, всички по-евтини не бяха сертифицирани, ние се спряхме на Чико (после следващия номер столче ни е Макси-Кози), разликата в цената над 100 лв. винаги можеш да я икономисаш от нещо друго, което не е от такава важност за детето.

И ти пожелавам една хубава и здрава сестричка на двамата юнаци!
Виж целия пост
# 2
Ами аз не мисля, че кошница, претърпяла катастрофа ще може да ес продаде newsm78 То да не дава господ, де, но според мен не ти пречи да е втора ръка. Като се има предвид какви ще са разходите с вече 3 деца - ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
Честно казано е добре да е съвместима с количката, ако има такава възможност, за да може да се поставя на шасито, без да се буди бебето. Това удобство на мен ми липсваше и неведнъж ми се е налагало да будя спящо дете (защото моето е от тези, които се събуждат като ги размърдаш).
Иначе и аз препоръчвам Чико - широка, удобна, доста по-широка от останалите на пазара.
Виж целия пост
# 3
"Чиполино" беше нашата, 64 лв. Нямам забележки. Ползвахме я 1г. и 2м., сега е прибрана за следващо бебе, живот и здраве, като нова е.
Не помня коя беше една мама от форума, имаха 2 големи катастрофи с такава кошница и детето остана невредимо  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия