US -14

  • 10 642
  • 315
AL 
mariyanac (Марияна) - Лияна 2г - Декатур AL /CA

CA
ANAID (Диана) - Сан Франсиско
Didi3 (Диди) - дъщеря 14г, син 12г, син 4г - ЛА
Pal4eto(Галя)- в очакване на 1-во бебе- момче-София/ЛА
Juturna - Сан Франсиско
Зора (Зорница, 29г.) - в очакване на първо, Сан Франциско

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
eleonory - дъщеря 3г

CT 
eseymour (Елица) - Джейн 2м - Ню Хейвън
Hear Again

DC 
Abadjieva (Анна) - Анелия 2г, Elizabeth - 1 м.

FL 
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
Джи [xG&J] - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси - Самуил; в очакване на второ - Кейп Корал
Sunrise - 7г, 10г - Форт Лодърдейл
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
Venera26 - Форт Лодърдейл
mariana (Марияна) - Синтия 2г - Варна/Орландо
val_karaliiska (Валка) - София (22 юни 2006) - Дестин

GA 
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
тед76 (Теодора) - Кристиян 8м - Нова Загора/Атланта
4baby -  Антоанета (22 август 2006) - Атланта

HI/CA 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти

IL 
Jeanne (Жана) - Александър 6г, Виктор 1г - Сливен/Чикаго
Zhana (Жана) - Мими и Софи (4 март 2006) - София/Ямбол/Чикаго
Pety (Петя) - Ричард 5г, Дейвид 1г 3 м - Сливен/Нейпървил
twins_mama (Диди) - Аля и Влади 3г - Чикаго
missy7 (Мария) - момиченце 10м - София/Чикаго
curly (Ралица) - Джаклин (24 януари 2006) - Сливен/Чикаго
baumy - син 16м - Чикаго
ТинаХрис (Христина) - Жорко 12м
Hot momma (Петя) - Симон 10г, Мая 2г - Плевен/Чикаго
elmo (Теодора) - Ния 2г - Асеновград/Нортбрук (Чикаго)
Niki1 - Чикаго
vgzaharieva - Криси -3 г.

MD 
DiMom (Христина) - Диана 2г 2м, Донна 2м
WinnieThePooh (Мая) - Николас (29 юни 2006) - София/Columbia

МА 
Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
 
MI 
phonelady (Ваня) - Ивона (10.25.1998), Наско (09.29.2005)

MN 
bistraz (Бистра) - Мартин 1,5 г

NV 
smily_5q (Петя) - Йоана (1 май 2006) - Русе/Лас Вегас
Ра-ра (Ралица) - Йоана 3м - Варна/Лас Вегас
ina (Северина) - Ерик 2г - Русе/Лас Вегас

NH 
whity - 10г, 3 г

NJ 
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 4 г
блажка
silverarrow

NY 
Zarka (Заряна) - Мария (22 април 2006) - Видин/София/Лонг Айлънд
danchita (Йорданка) - Александра 2г 4м - Асеновград/Ню Йорк
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни
kader - Бруклин
LL Cool J - Ню Йорк
vinito - Ню Йорк

NC 
MissZ - Aлекса (12 април 2006) - Варна
maria_75- първо, края на Януари

OH 
anette1104 (Анна) - Ния 2г6м, Стефан 8м - София/Синсинати
Krassi (Краси) - Денис 14г, Косара 5г - Синсинати
Ружа - Лора 3г, Марта 21 месеца

PA 
Giraffa (Надежда) - Дамян 9 м - София/Стейт Колидж
jinajina - батко 13г, в очакване на второ - Питсбърг
Шоколадкина - Велизар 1г 5м, в очакване на второ - Ямбол/София/Пенсилвания

TX 
agito (Аглика) - дъщеричка 2г 4м -  Бургас/Далас

WA 
Liann (Ани) - Деси 06 Февруари 1992, Кристина 05 Май 2005 - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола 3г - Карнобат/Сиатъл
mimoska (Мариана) - Адриан (28 юли 2006) - Варна/Сиатъл
Gergana - Мина 1г 6м - София/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана 4г 6м, Кристина 2г - Сливен/София/Сиатъл
Mama E - дъщеря; син - Seattle/ Bellevue

+ misholina

Предишни теми:
Бъдещи и настоящи мами в USA
Бъдещи и настоящи мами в USA-2
Бъдещи и настоящи мами в USA-3
US бъдещи и настоящи майки - a.k.a. American Beauties - 4
American Beauties - 5
American Beauties - 6
American седянка - 7
American седянка - 8
BG Ladies in US - 9
Ladies, Beauties, Moms-to-Be: come around here - chat for free #10
American Pie #11
Tandoori for President -"12-та нощ" по американски
xАмериканска Фатална 13-та...
Виж целия пост
# 1
Много странно, някои от училищата в НЙ дето са писани в тази класация са с по-лоши резултати на тестовете( www.greatschools.com) от нашето, а пък са в класацията.  newsm78 Аз не обърнах много внимание, ама те по някакви специални тестове на Кеймбрижд ли били оценявани?
Честно да ви кажа, за мен няма кой-знае какво голямо значение училището да е в тази листа. Който има желание и амбиции може и сам да учи и пак да се научи, който няма...ами ако ще в най-най-най гимназията в Далас да го пратиш, все тази.  Simple Smile


Да пише, според някакви специални програми и тестове.
Аз погледнах от любопитство списъкът и за предишните години - има за 2006, 2005 и още една - 2003 или 2002. Има голямо различие и страхотни размествания в класацията. Уичлища, които са в топ 100, предишните години са били назад, и обратно. Странна малко ми изглежда тази непоследователност?!

А в ТАГ училището в Далас мисля, че приемат само след издържани специални тестове. Тъй че дори и да ти е в района, няма да може да се ползва, ако детето ти не е издържало тестовете.
И за магнет училищата мисля, че отиват само по име децата, не са като местното ти училище,  а пак по способности.

А ще ми бъде интересно дали има статистика колко от учениците, завършили тези училища се отказват още през първата им година в колеж. Защото е много добре като кажеш - почти 100% от нашите възпитаници са колежани, но какъв % завършват? За мен това е по-важно.

За нашите местни училища тази класация е познала - в смисъл в списъка ги има подредени според рейтнинга на града ни.

П.С. Поствам го и тук, че докато съм писала има нова тема.
Виж целия пост
# 2
Tandoori благодаря! newsm51 smile3525

Относно училищата аз бих отишла по скоро към някоя местна за района класация...



Това имах предвид и аз, ние така се ориентирахме.  Peace
аз не знам за другите,но мен тук тази чудесия с у-щата много ме обърква,хич не я разбирам откровено казано и затова от колкото повече кладенеца вода-по-добре..заради no child left behind iма големи дебати дали наистина резултатита са реални или надути за да оцелее у-щето,последното к ми каза една регионална директорка е да гледам в исторически аспект,има у-ща с много добри традиции и име от 20+ години ,те били по-достоверно добри от новопоявилите се такива,но пък като материална база са ужасни ...
ууууууууууууууууфффффффффффффффффф..
*
КТБ,анжък това с разместването имаше наум тая леля,каза ми да гледам последните 10 години как е било а не само последната..за 35то у-ще знам че има ентри изпит след 6,7 и 8ми клас,и има текущи изпити всяка година и можеш да отпаднеш ако не си на исканото ниво( к има и + и - за мен);
Виж целия пост
# 3
Аз тъкмо се притесних като вдях, че сме на 18та страница....

TинаХрис, как понасяш така спокойно нещата, аз ако ме ударят първа работа направо скачам да се бия - едно гадно такси ме подрпя в Манхатън, леле как не го замлатих хич не знам - направо са безобразни!!!  #Cussing out  Но добре, че си се оттървала само с драскотини по колата, пу пу

4baby, не съм влизала откакто завърши, но да ти честитя официялно   bouquet . Каква специалност завърши ако не е тайна - ще започваш ли веднага работа или ще се занимаваш с малката докато попорасне.  Simple Smile

Снощи ми дадоха новия албум на нашта локална банда - Б.Дж. , но днес не съм с колата и не мога да го слушам още.
Ето и обещаните снимки, повече има тук -http://www.snimka.bg/album.php?album_id=148134     парола: silverarrow

Виж целия пост
# 4
Името на новата тема е като коктейл направо  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Името на новата тема е като коктейл направо  Mr. Green

Като ракия 'Бургас - 63' - супер яко се забавлявах, като я чух за първи път в Бг.
На мен ми заприлича на име на магистрала, така като го гледам.

silver, мерси, отивам да гледам!
Тъкмо се чудех каква е тая газова бутилка/ракета зад него в декора, то било микрофон.
Виж целия пост
# 6
Абе, относителна е работата за училищата, но и аз като анет смятам, че има много голямо значение. Може да не е най- най-, но си струва да е на добро ниво и повечето от децата да са мотивирани. Иначе, ако 80% от децата не са, и твоето няма да учи, колкото и да е добра средата в къщи. Нашите училища в тази класация не са толкова зле -  Едайна е 92, ама тряба да имаш годишен доход от 200,000 и нагоре за да живееш там. А нашия скромен Ст. Луис Парк е на 390. Тук има много добра репутация и децата, с които съм говорила са много доволни, както и родителите им.
Но е наистина сложно и объркващо и не знаеш от кой край да започнеш.
Виж целия пост
# 7
Името на новата тема е като коктейл направо  Mr. Green

 hahaha  на мене ми звучи като highway (US -1, anyone?)

Тъкмо се чудех каква е тая газова бутилка/ракета зад него в декора, то било микрофон.

 newsm65  - голям лаф обади "газова бутилка"   201uu
Виж целия пост
# 8
hahaha  на мене ми звучи като highway (US -1, anyone?)

анджък де, чети:

На мен ми заприлича на име на магистрала, така като го гледам.

BTW - US-1 тръгва от при нас, в Кey West, и като гледам и ти си джиткала по нея, трябва да извадя карта, да я проследя.
Виж целия пост
# 9
Ахой. US -1 в Хавай, йес.  Mr. Green

И Бостън Латин, което е на по-предните места (78 Shocked) е с приемен изпит. Освен това е най-баш в гаден квартал.

Другите са ОК. Квартала, в който искаме да се местим, там училището е на 1099 място.  Laughing Но Конан О'Брайън е завършил там.  Laughing

Пратих списъка на мъжа ми, като му разправям да се местим в Далас, не та не. На ти сега.

Силвър, и на теб май ти е къс фюз-а.  Mr. Green Колежка.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ами хич не е относителна-добрите училища се знаят и в общи линии са напред в местните класации постоянно, защото точно мотивацията я има там. Ама да не говоря аз че моето още далече  Laughing
така кебапчетата уредихме:) Бон Джоуви е на линия за настроение и плакнене на очите и душата Sunglasses Heart Eyes
работа до ушите Whistling
Хиър Агейн кажи откъде го купуваш това за под мишниците Томс оф Майн или каквото беше писала-аз оше не мога да се убедя че е вредно Crazy
Леле какви грамадански коли карате-то цели сгради бе хора и отзад и отпред с едни тръпи LaughingИмате ли абонамент за бензиностанциите или си носите една в багажника WinkГолеми са ми на мен аз само седан предпочитам с допустим разход:)Милионите кадето остават за черни дни Rolling Eyes Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Големи са ми на мен аз само седан предпочитам с допустим разход:)

И аз съм на този принцип и все към малки коли ме влече Grinning. Обаче един път един трък като ми влезе в багажника, се оправда, че не ме бил видял с тази малка кола  Stop. Барем червения светофар да беше видял, ама както и да е  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 12
BTW - US-1 тръгва от при нас, в Кey West, и като гледам и ти си джиткала по нея, трябва да извадя карта, да я проследя.

Знам азе  smile3521, нъл' съм 'одила до Key West барем 5 пъти. Тъз магистралка е голяма нерва за мене, като се запъне някой да кара с 50/55 мили в час (демек с ограничението) и ми иде да газя наред. А пък вечееер  ooooh!... ограничението нали е 35 на места, 4 часа не ти мърдат

Иначе мъжот живееше в Авентура преди да се премести в китно Джъосее, тъкмо до магистралката.

Абе някой от Н.Дж знае ли дали 1&9, тази 1 е същата като Us-1 в Флорида?  

Обаче един път един трък като ми влезе в багажника, се оправда, че не ме бил видял с тази малка кола  Stop. Барем червения светофар да беше видял, ама както и да е  Rolling Eyes

 Joy Днес ще ме уморите с тези лафове
Виж целия пост
# 13
Lana2004 
http://www.tomsofmaine.com/
при нас го има  в обикнов,магазини,уолмарт  и пр
*
има доза относителност с у-щата,зависи на всичкото отгоре и какво целиш (академия,спорт,арт),бе бая си е сложно и моя зор от прискул е започнал,не ми се мисли насетне..
Виж целия пост
# 14
През нас пък минава US 41  Mr. Green


Самуил издържа тази сутрин 90 мин. без да гъкне на мюзикъла с Диего и Дора. Направо не мога да повярвам, имайки предвид че обикновено има шило в дупето. Сега ще се разтърся, има ли на село нещо като куклен театър, за да почнем да го посещаваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия