Има сайт и бгтатко :-)

  • 4 331
  • 70
Ето имало и сайт Бгтатко Simple Smile

http://bgtatko.com/forum/index.php
Виж целия пост
# 1
Само 15 регнати потребители???  Shocked

Местя се там.
Виж целия пост
# 2
ауу и аз
Виж целия пост
# 3
Регвам се веднага  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Идеята е хубава, ама...мнооого хляб имат още да ядат, докато стигнат БГ- МАМА  Mr. Green  На бърз прочит май си пишат само двамка - един админ и някоя си кака Вида  Crazy ....,която прави опити да бъде интересна, но, според мен, неуспешни  Rolling Eyes Няма лошо, де, това все пак е само началото.
Виж целия пост
# 5
почвам да шпионирам там Whistling....

цитат от форума на бгтатко:

Относно това достатъчно ли е да си Ева Херцигова, за на ти е простено че не можеш да готвиш:
"..Абе....на мене ми пука, да ви кажа. Щото и големи бомби да има, и манекенка да е.... като погрознее, кой ще ми нареже салатка за ракийката та да не й гледам целулита и киселата физиономия?.."


мъже, кво да ги правиш Grinning
Виж целия пост
# 6
И аз исках да правя бг-баба, но после ме домързя и се отказах.
Виж целия пост
# 7
Отивам веднагически Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Много сте гадни, значи!  Mr. Green
Оставете хората на мира, да се оплачат от жени и деца, бе! Оспамихте им подфорум Татковци, сега и там няма да ги оставите да си полафят по мъжки!  ooooh!
Ей, сакън някой да не вземе думата от вас!  Stop
Виж целия пост
# 9
Отивам да се регна Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Много сте гадни, значи!  Mr. Green
Оставете хората на мира, да се оплачат от жени и деца, бе! Оспамихте им подфорум Татковци, сега и там няма да ги оставите да си полафят по мъжки!  ooooh!
Ей, сакън някой да не вземе думата от вас!  Stop

Абе, да ти кажа, май никой не се оплаква - пускат по някоя и друга снимчица и ето ти тема за обсъждане.. Mr. Green
П.п. Усещам, как до утре бг-татко ще е поне 10 * 15 потребители  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Много сте гадни, значи!  Mr. Green
Оставете хората на мира, да се оплачат от жени и деца, бе! Оспамихте им подфорум Татковци, сега и там няма да ги оставите да си полафят по мъжки!  ooooh!
Ей, сакън някой да не вземе думата от вас!  Stop

Сийо, много свобода, на лошо ша ги научи.  Sunglasses
Виж целия пост
# 12
За мен само бг батко  Crossing Arms

Моят мъж ме пита преди 2 дни дали няма сайт за татковци, пък аз го пратих в подфорум татковци от мамешкия сайт. Той разгледа и каза: " То и тук само мами пишат"  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Горките мъже.
Виж целия пост
# 14

Моят мъж ме пита преди 2 дни дали няма сайт за татковци, пък аз го пратих в подфорум татковци от мамешкия сайт. Той разгледа и каза: " То и тук само мами пишат"  Mr. Green


А на бас, че до довечера и бг-татко ще стане същия!  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия