Дивани-Belcaro,Gatto или Начеви?

  • 12 830
  • 16
Напоследък често се допитвам до Вас момичета и се надявам и този път да откликнете,стига да имате нужното инфо.
Хресала съм няколко модела дивани /като външен вид и удобство при сядане/ на различни фирми-Belcaro,Gatto и Начеви.На Belcaro съм харесала моделите Тирено и Сентире,на Gatto-Анжела и Бали,а на Начеви-Лион.
Дали някоя от Вас се е сблъсквала с някоя от изброените фирми или модели?Доволни ли сте от качеството и срока на изпълнение?Спомням си темата на Белинда,че беше супер доволна от Белкаро,но приемам и други отзиви.
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти диван на Добрич мебел/сега с търг. наименование Тедива/. Ние си поръчахме модел Дерби. Малко по-скъпички са, но казват че си струва.
Виж целия пост
# 2
Ние имаме от 2-3 месеца диван на Белкаро.
Моделите им са страхотни, но качеството още е рано да коментирам.
За сега е ОК де  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ние имаме от 2-3 месеца диван на Белкаро.
Моделите им са страхотни, но качеството още е рано да коментирам.
За сега е ОК де  Simple Smile
А би ли споделила кой модел и бяха ли коректни като срок на изпълнение?
Виж целия пост
# 4
Ние си взехме от Белкаро, мисля че беше Skyline. За качество и аз още не мога да кажа нищо, въпреки че на първо четене нещата са ОК. специално към нас бяха много коректни и ни го доставиха 1 седмица преди договорения срок /30 работни дни/.
Виж целия пост
# 5
Други отзиви няма ли?
Виж целия пост
# 6
И аз се записвам да следя темата че и ние до два три дни ще трябва да изберем диван .
Виж целия пост
# 7
Все още не отазвам отзиви...
Виж целия пост
# 8
Никой ли няма мека мебел от накоя от тези марки?
Виж целия пост
# 9
Преди 3 седмици си поръчахме диван при приятел на мъжа ми - той е само търговец, дивана е български с невероятно качество. Знам го от сигурен източник. Адски е удобен, размера му е 2,80 на 1,80 с лежанка. Още не е пристигнал, но мострата в магазина е точно това което исках. Малко е скъп, но си струва-2000 лв. Без механизъм е. Магазина се намира точно срещу завод Витоша. Не е огромен, има мостри на дивани и спалня и мисля че имаше и кухня. Ако имаш път на там задължително ги погледни, вярвам ще ти харесат. Момичето в магазина се казва Мая и е адски любезна и обяснителна Simple Smile Успех и пиши как е?
Виж целия пост
# 10
Магазина да не е на Форма мебели? При нас се оказа,че ъгъл не ни устройва,поради някои специфики на хола...
Виж целия пост
# 11
Мисля че не е на Форма. На самото чело на блока е-от пътя през градинката и направо в магазина. На Форма май е някъде отстрани, нали?  До него има нещо като железария ако не се лъжа или материали за бани и т.н. Да не те излъжа само.  Вътре пода е направен с разни мазилки и музайки, разни такива красоти-нестандартен е пода , по товя ще се ориентираш ако ходиш.
Виж целия пост
# 12
Магазина да не е на Форма мебели? При нас се оказа,че ъгъл не ни устройва,поради някои специфики на хола...

Сега говорих с мъжа ми. Магазина се казва Мултикварц. Има и други дивани без лежанка и ъгъл. Пък и нали е по поръчка, правят каквото искаш ти. Дано ти харесат  Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 13
Да се включа и аз отново.Мека мебел си взехме от гр. Сливен-магазина на Начеви.Нямах време да поръчам в завода им,и затова отидох в магазина и си избрах от естест.кожа клас "С",но все още нямам отзиви тъй-като не е още на местото си .Та за нея де,препоръча ми я пак позната която има подобна от около 3г.,и е много доволна както от качество така и дизаин.Наистина е малко скъпичка,но за красота е красива,а за качество все още не мога да гарантирам!
Виж целия пост
# 14
Ali&Meli,
ние се засичаме само по темите... едон и също ни вълнува
Ние харесахме диван на Дерби. Мек, удобен, а и от много сигурен източник издръжлив. Пак от магазина на Класико
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия