не знам вече какво да казвам!!!

  • 3 005
  • 41
Да си помрънкам и аз малко при вас Cry Cry Cry
Остава ми съвсееееееееем мъничко до раждането, но съм с един гигантски корем - не ви е работа. Но това не ми е проблема. Корема ми порастна доста голям още в седимя месец и от тогава която и жена да ме срещне - съседка, в магазина, на улицата....всичко са с една и съща реплика - " Айде бе, шишо. Кога ще раждаш!
Първо отговарях за месеца, после за датата, после...не помня точно, но вече трети месец е тоя тормоз! Направо ЩЕ НАБИЯ НЯКОЙ ВЕЧЕ!!!! smile3515
Не искам да излизам, че наистина няма да се въздържа! Тия жени малоумни ли са?!? Включително взех да ги питам те биология учили ли са в училище или не им е стигнал акъла до там - което, сами разбирате не е особено мило! И на всичко отгоре аз съм качила 12 кг. за цялата бременност и жена дами каже "шишо"....това последното сигурно е от хормоните, но ми се доревава.
Еми това е! Изплаках се! Ще стискам зъби и това е!!!
Виж целия пост
# 1
Стискай зъби и това е! Голяма работа, че те занасят. На мен ми викаха "дундаки", ако това ще те успокои, а бях наддла с първото 12 кг., а с второто - 9 кг. Така че - свиркай си и не си трови нервите излишно, за да не затормозяваш и себе си, и бебето. Леко раждане и много радост!
Виж целия пост
# 2
Гали си коремчето, стой на хладно и отсвири простаците. В деветия месец вече бях напълняла цели 27!!! килца и на такива грижливковци казвах че бебетата са три и съм още в петия месец. Увисваха им ченетата.  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Гали си коремчето, стой на хладно и отсвири простаците. В деветия месец вече бях напълняла цели 27!!! килца и на такива грижливковци казвах че бебетата са три и съм още в петия месец. Увисваха им ченетата.  Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy много добра идея. как не съм се сетила по-рано, еййййййййй!!!!!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
сигурно се мислят за остроумни и любезни...

следващия път на някоя такава я попитай - "Аз съм  "шишо" щото ще раждам всеки момент, а твоето извинение какво е?"

Така де. Злобничко, да ти олекне  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
  bouquet
ама и на теб не ти липсват добри идеи....ще си ги запиша за следващото бебе
Виж целия пост
# 6
И моят корем е голям а съм 6-ти месец, т.е. ще раждам октомври месец,  а вече ме питат дали няма да раждам през август ....
Виж целия пост
# 7
Абе кво да ти кажа....и на мен една ми каза "шишо",ама аз и без това съм си "ШИШО",та ми стана още по-кофти....
Виж целия пост
# 8
прави ми впечатление, че такива епитети си позволяват главно жени...и най-много се дразня на такива, дето скоро са родили и вече всичко са забравили. Абе мани,мани...ни ми се говори
Виж целия пост
# 9
Много е досадно. Аз родих на термина си, бях с много голям корем и непрекъснато ми забиваха такива едни въпроси - кога ще се ражда, ама няма ли да го раждам вече... все едно аз ги програмирам тези неща и все едно много ми се ходи с тоз корем. Мен пък собствената ми майка от 6ти месец още ме подпука с всякакви обръщения заради наддадените кг и големия корем. Сега аз съм съвсем в норма, тя обаче покрай критическата надебеля - познай дали й спестявам критиките. Понякога хората трябва да усетят на свой гръб какво причиняват на другите, за да разберат, че може и по-тактично да се държат.
Виж целия пост
# 10
Пълно е с такива остроумници  #Cussing out. Мен все ме поднасяха, че нося близнаци, заради големия корем,  защото преди да забременея бях доста слаба. След като се уморих да обяснявам на всеки според настроението отговарях. Леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 11
аз се сдържам все още от отговори, че наистина не искам да се тормозя...ама както виждате се тормозя! И съчувствам на всички мами, дето са в моето положение. Вместо да ни се радват, че деца раждаме, въпреки всичко те... тъпи женски!!!
Виж целия пост
# 12
Ама защо го приемаш толкова навътре. Те може и с добро да го казват. То жегата и хормоните не прощават де, ама все пак не се сърди а глупости. Simple Smile
Леко раждане ти пожелавам Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ами какво ще кажете за жени, които миналото лято са позеленявали  след стегнатите ви задници-дала съм им възможност сега всеки ден да питат- "две ли са бебетата" и "няма ли да раждаш вече", и сигурно ще са ми най-големия стимул при отслабването след това. Смешно е , но при мен може да се окаже че бебетата са наистина две, но тези въпроси вече толкова ми опротивяха, че мисля да ползвам идеята за повече бебета, и то с особено нелюбезен тон, опитай и ти!
Виж целия пост
# 14
аз се сдържам все още от отговори, че наистина не искам да се тормозя...ама както виждате се тормозя! И съчувствам на всички мами, дето са в моето положение. Вместо да ни се радват, че деца раждаме, въпреки всичко те... тъпи женски!!!
Малко измествам темата, ама съм забелязала, че в градския транспорт като се качи бременна жените от моето поколение ослепяват. Правило ли ви е впечатление? Изведнъж всички започват да четат вестник, да зяпат през прозореца, да се ровят по чантите... Ужас! Тогава ставам простак Embarassed и се карам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия