Намаления Варна

  • 1 109
  • 14
Видях че има тема, но там се пише основно за София, затова пускам нова тема за намаленията във Варна. Аз нямам време да обикалям, затова разчитам на информация от вас.
Виж целия пост
# 1
И аз нямам никакво време да обикалям магазините. Дори напоследък не зная къде какви магазини има... Blush
Виж целия пост
# 2
В Манго и Капаска видях че имат намаления. Аз чакам Адидас, че съм на фитнес вълна.
Виж целия пост
# 3
Да побутна малко темичката  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Запис
Виж целия пост
# 5
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.
Виж целия пост
# 6
В магазин за обувки "Christian" (май така беше) на "Сливница" има намаление до 60%. Не съм влизала, за да видя кои точно обувки са намалени обаче.
Виж целия пост
# 7
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.
Ама това за аутлета ли се отнася???Защото 46лв. си е много добра цена  newsm78
Виж целия пост
# 8
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.
Ама това за аутлета ли се отнася???Защото 46лв. си е много добра цена  newsm78
В магазина до ФК има намаление. Peace
Виж целия пост
# 9
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.
Ама това за аутлета ли се отнася???Защото 46лв. си е много добра цена  newsm78
В магазина до ФК има намаление. Peace
Благодаря,ще посетя  Grinning   bouquet
Виж целия пост
# 10
В Miss Sixty и в Betty Barkley/VERSACE има намаление.
Виж целия пост
# 11
Запис.
Виж целия пост
# 12
А във варненския Benetton няма намаления Sad.Но то какво ли е останало за намаляване...
Виж целия пост
# 13
То въобще във варненския докато почнат намаленията от 30 % в софия са вече на 70 % и нсеки ден зареждат,а тук хвърлят в ъгъла 2-3 неща и това е намалението.Нито е така добре зареден нито на продавачките много им се продава.. Tired
Виж целия пост
# 14
В Мiss Sixty/Energie също има 40% намаление
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия