Сватбата на най-добрия ми приятел

  • 9 784
  • 118
Сватбата на най-добрия ми приятел - гледали ли сте филма?

Покъртително! Случи ми се. Канена съм на сватбата на ... много специален човек за мен. Прекалено специален, макар че не съм го виждала от години. Съвкупност от най-добрия ми приятел и най-добрия ми секс. Но такива връзки не оцеляват.

Сега получих предизвестие по мейл, очаквам и официалната покана. Мамка му, защо ми стана толкова криво?

Вие бихте ли отишли?
Виж целия пост
# 1
Ако успееш да се пребориш със себе си отиди. Направо се чудя какво да те посъветвам...Нали от позицията на отминалото време той ти е най-вече приятел?! Всъщност трябва май да отидеш Peace
Виж целия пост
# 2
отговорих с `да`.
 нека ме боли!
Виж целия пост
# 3
Аз бих, малко е мазохистично, но не бих пропуснала. Никога не знаеш кога ще ти мине, може да ти се стори променен, нещо да те подразни и да се отървеш от красивите илюзии.
Виж целия пост
# 4
Да, бих отишла.
Виж целия пост
# 5
нещо да те подразни и да се отървеш от красивите илюзии.
О?! Аз не останах с впечатление, че има някакви илюзии...Ако има, по-добре да не ходи.
Виж целия пост
# 6
Бих отишла, да. Щом е близък и специален човек, ще трябва да стиснеш зъби и да присъстваш на толкова важен за него ден и събитие.
Виж целия пост
# 7
Отговорих с "Не".


Опс, върнах се и отговорих с Да.
Ще отида. Хубавиите спомени са си хубави спомени.
Но когато и аз вече си имам своя нов живот, редно е да се радвам и за неговия.

Човек не знае как се променя другия.
Ще ми е хем радостно, хем тъжно в тоя така хубав негов ден.
Спомени.

Сега се замислих на кого искам да отида на сватба. Blush Слушам една тъжна песен, и спомени, спомени.

Абе, малко е гадна ситуиацията.
Човек няма готов отговор.
Виж целия пост
# 8
Ако съм наясно с чувствата си - тоест, ако знам, че ще ми стане гадно,няма да отида. Защо да си го причинявам...
Но ако е просто носталгия към доброто старо време - бих отишла, ще се радвам за човека.

И аз имам хора в миналото ми, с които съм се разделила и сега се сещам за тях със смесени чувства - но аз съм на принципа: каквото е минало, да си остане в миналото.
Каквото било - било.
Приятелство в такива случаи е трудно да има.
Виж целия пост
# 9
Не бих отишла. Не мисля, че мястото ми е точно на неговата сватба. Можем да се видим и по друг повод.
Виж целия пост
# 10
нещо да те подразни и да се отървеш от красивите илюзии.
О?! Аз не останах с впечатление, че има някакви илюзии...Ако има, по-добре да не ходи.
Защо? Аз мисля, че понякога е хубаво да се види реалността, че да се "избият" от главата всички илюзии.
Виж целия пост
# 11
нещо да те подразни и да се отървеш от красивите илюзии.
О?! Аз не останах с впечатление, че има някакви илюзии...Ако има, по-добре да не ходи.

Ами : " най-добрия ми секс" аз така го разбирам, щом не се е намерил някой по-добър досега,значи има още тръпка. Нали знаеш - сексът е в главата...е , и в други работи, но там е основата:)
Виж целия пост
# 12
Още не съм порастнала достатъчно, че да им пожелая в мислите си да бъдат щастливи заедно завинаги. Засега по-добре да не ходя...
Що все се намира по един такъв най-добър приятел...
Виж целия пост
# 13
О?! Аз не останах с впечатление, че има някакви илюзии...Ако има, по-добре да не ходи.

Не илюзии. По-скоро някакво собственическо чувство, че никога няма да е щастлив с друга, щом не е с мен. Садизъм в действие. Но май садизмът е просто мазохизъм и егоизъм в равни дози. Иначе не би следвало да ми е толкова гадно.
Виж целия пост
# 14
Аз бих отишла не от алтруистични подбуди, а от съвсем егоистични! Lorashi го е казала, а и филм има - Reality bites, обикновено спомените са идеализирани, а действителността - поостаряла:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия