може ли идейки - как да направя петифурки?

  • 2 134
  • 7
Скоро имам рожден ден и бих искала да почерпя колегите си в службата - имаме хубава традиция. Иска ми се да е нещо като малки пастички, петифури, но идея нямям как се правят. Мисля да купя и хартиени кошнички, в които да ги сложа, но не знам от къде. Вие сте вълшебни такива супер неща съм виждала тук, затова моля ви дайте ми идейки!? Много благодаря предварително!   
   bouquet
Виж целия пост
# 1
Може да използваш готови блатове за торта, като ги нарежеш на малки еднакви квадратчета или с чашка на кръгчета, които после да направиш на мини тортички с някакъв крем.
Виж целия пост
# 2
 Simple SmileЕТО ИДЕЙКИ Laughing
Виж целия пост
# 3
Тук, както винаги, има разкошни идеи: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=778.msg17764
Виж целия пост
# 4
Може също да предложиш сладки от готови бисквити-едните са цели обли-основата, а другите са с дупка. Залепваш ги със сладко или маслен крем с какао и след това овалваш страните със смлени ядки. Отгоре за разкош капваш разстопен локум или желирани бонбонки. Стават пъстри и вкусни.
Виж целия пост
# 5


Шоколадови пастички
Виж целия пост
# 6
благодаря на всички вас за предложенията, ще се опитам да направя "шоколадовите пастички "на МОРЕНА.   bouquet
Виж целия пост
# 7
Пастичките на Морена са върха. Няма да сгрешиш ако ги направиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия