лекарства и бременност

  • 2 079
  • 21
 newsm78 имам един въпрос някой пил ли е по време на бременност No-spa.някои казват че това лексрство е безвредно,но мен все ме е страх ,а имам леки болки в корема.
Виж целия пост
# 1
Може да се пие Но шпа.
Виж целия пост
# 2
Херка, туй лекарство твойто против Шап ли е? Joy

Гостенката - може да го пиеш, няма проблем. Доста бременни го пият (да не казвам всички)
Виж целия пост
# 3
Безвредно е, много лекари го предписват на бременни Peace
Виж целия пост
# 4
зависи за какво ще го приемаш, по дорбе консултация с лекар. Naughty
Виж целия пост
# 5
абе имам леки контракции или и аз не знам дали това са контракции просто леки пробождания в областта ниско долу в корема.лекарката каза да го пия 2 седмица 3 пъти по 1 ,но на мен ми се вижда много .страх ме е,а и ве4е го пия 3 дена ,а болките не отминават.Някой знае ли в системите за задържане какво има?А и No-spa мисля че е само за болки не за контракции.Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 6
Да, пих и Нош-па и Папаверин, че и инжекции ми биха /същите/.
Те успокояват гладката мускулатура т.е. предотвратяват контракциите на матката.
Виж целия пост
# 7
благодаря за отговора,значи да продължавам да ги пия,дано болките спрат.
Виж целия пост
# 8
Моите болки спряха в петия месец чак, като започнаха седмица преди датата на която трябваше да ми дойде.
Кураж!!! Heart Eyes
Няма нищо страшно!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 9
 Пий го без да се притесняваш...  Peace
   bouquet Hug
Виж целия пост
# 10
аз го пия и смятам вече да го спирам защото забелязвам,че ми дразни стомаха(е може и да греша),но от два дена отново започнах да повръщам и не знам дали не е от лекарството.мислих си че като валеза в четвъртия месец поне ще потръгнат нещатата,но от 2 дена имам чувството че се връщам в 2 месец.Може и да греша но ще видим.
Виж целия пост
# 11
Пий го, не се притеснявай.
Виж целия пост
# 12
пих но-шпа и папаверин, но след предписание на лекар Peace
Виж целия пост
# 13
а някакъв  коментар за Paracetamol а.Той вреден ли е
Виж целия пост
# 14
Парацетамол може да се приема при температура. Това е едно от малкото лекарства, позволени при бременност.
Но-шпа при болки и контракции спомага за отпускане на гладката мускулатура. Често се изписва до края на 3 месец.
Ето един линк са групите лекарства според влиянието им върху бременните:
http://www.safefetus.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия