Глупаво и детински ... а може би и друго

  • 2 895
  • 50
Чудно ми е като деца водили ли сте си дневник?
И как гледате на това сега ?
Откровенно казано.. аз имам сега... и пиша... много рядко, но ето днес писах  Tired Някой път просто имам нужда...
Та .... оттук насетне сте вие Simple Smile
Виж целия пост
# 1
опитвала съм се, но не ме влечеше...
и сега не водя
Виж целия пост
# 2
Да. Като малка. Сега, на дърти години го четох и се червих. 'Бяла блуза', 'Жълто такси' ...
Виж целия пост
# 3
Започвала съм да водя, но бързо съм се отказвала
Виж целия пост
# 4
Не.  Naughty
Виж целия пост
# 5
Не, но обичах да чета чужди.
Виж целия пост
# 6
Започвала съм да водя, но бързо съм се отказвала

И аз така
Виж целия пост
# 7
Започвала съм да водя, но бързо съм се отказвала

И аз така
И при мен беше така,особено пък нашите като го намериха и  прочетоха,бързо ми се охладиха писателските мераци.Сега ако имах такъв щеше да ми е много комично да си прочета писанията Laughing
Виж целия пост
# 8
Много се мъчих да започна да пиша, но не се получаваше.
Сега на стари години, покрай бременностите ми прописах Simple Smile Имам нужда и го правя.
Виж целия пост
# 9
Ooo, и още как...И сравнително дълго писах в него...Сега като си го чета, виждам, че само за мъжо съм писала..той тогава не ми беше още мъж, де. Даже и гадже не ми беше. Всъщност хич не ме искаше, пък аз....ред сълзи, ред сополи по него  ooooh! Сега като си чета бисерите, умирам от смях...но ми става и едно такова сантиментално по отминалото време  Blush
Виж целия пост
# 10
  Имах хиляда започнати, но бързо ми писваше. Едвам опазих един лексикон от първи клас, в който всички сме писали едно и също.
Виж целия пост
# 11
Дневник не съм водила.  Naughty
Почнах, ама ме домързя и го зарязах. ooooh!
Виж, лексикони имам няколко и си ги чета с кеф, особено частта с пожеланията от сорта: "Поздрава ми скромен имай го за спомен!" и "Обичам те страстно, момиче прекрасно!" Blush
Виж целия пост
# 12
Писала съм даа.По време на пубертетските години.И до днеска го пазя,но съм го облепила целия със тиксо,за да немога да го отворя и прочета.Хич и не ща да знам какво съм писала.Най-много да умра от срам Embarassed
Виж целия пост
# 13
Дневсици не съм водила. Лексикони съм имала.
Понякога сядам и пиша на хвърчащи листя, някои пазя други не.
Виж целия пост
# 14
Водила съм си много, преди. Имах специални тефтери.
Вече ми е трудно, а ми липсва. Предполагам, не се чувствам достатъчно себе си, за да го правя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия