пили ли са децата ви киетюд

  • 5 698
  • 13
дават го в случай на нарвност и нарушение на съня .има ли ефект?
и ако сте го давали колко време ?
Виж целия пост
# 1
За добро на децата е да НЕ го пият!
Виж целия пост
# 2
Една роднина лекарка от най-добри чувства ми подари няколко опаковки (раздавали ги безплатно на някаква конференция), изхвърлих ги.
Не помня какво съдържа, понеже отдавна не съм виждала опаковката, но със сигурност не бих дала на детето подобно нещо - комбинация от не знам си колко хомеопатични лекарства: последствията може да са непредвидими.
Виж целия пост
# 3
и  на мен ми се вижда съмнително купих го дадох веднъж и не смея да повторя
а ми се иска да помогна на детенцето че е много стресирано от пристой в болница .
Виж целия пост
# 4
Ако искаш да се лекувате с хомеопатия, отидете на класически хомеопат. В хомеопатията няма "универсални" лекарства - всяко лечение е строго индивидуално.
Виж целия пост
# 5
Не бих дала подобен комбиниран препарат никога.
Класически хомеопат може да определи единственото и точно лекарство на детето за случая.
Виж целия пост
# 6
На една приятелка детето пи този сироп. Мисля, че нямаше ефект. И със сигурност не е имало никакви лоши последствия Peace
Виж целия пост
# 7
Те лошите последици не идват веднага. Не е задължително да има такива всъщност, но се случва... А може и изобщо да не направиш връзка с 'лошата последица' и лекарството.
Виж целия пост
# 8
Ами ние сме го пили и ефекта беше положителен.След третата вечер започна да се буди само по един път. Преди това се будеше по 5-6 пъти на нощ и беше кошмар.През деня си е все така див и активен. Препоръча ми го позната аптекарка. тя го е давала и на нейното дете. Еми това е.
Виж целия пост
# 9
на нас ни го препоръча педиатър хомеопат, изпихме една опаковка не видях голям резултат и не повторихме. Като ви чета се притеснявам - дано да няма отрицателни ефекти в бъдеще.
Виж целия пост
# 10
Те лошите последици не идват веднага. Не е задължително да има такива всъщност, но се случва... А може и изобщо да не направиш връзка с 'лошата последица' и лекарството.

Какви могат да са тези лоши последици?
Сериозно питам.

Давала съм на дъщеря ми преди години. Имаше ефект, но за кратко. И след това го спрях.
Виж целия пост
# 11
аз също съм го давала на синът ми преди година понеже имаше много неспокоен сън,но не му подейства изобщо даже повече се превъзбуди.тоя сироп сега стои в хладилника....а какви са последствията? newsm78 аз съм му давала 3-4 пъти.
Виж целия пост
# 12
Не мога да разбера за какви отрицателни последици говорите, за какво иде реч изобщо. вярно е че по принцип е по-добре да се иде на класически хомеопат, който да определи цялостната картина на детето и да предпише конкретния медикамент, но е факт и че аз изключително ефективно лекувам себе си, мъжа си, че и малкия с Осцилококциум и Стодал примерно, които също са хомеопатични и са на Боарон.
За да не бъдем голословни и само да говорим колко е СТРАШЕН и ВРЕДЕН препарата, без да обясним защо, ви пускам линк, където същият този препарат е дискутиран и са предложени алтернативи от Хомеопат. http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=252
Не подкрепям препоръките му за хомеопатичните предписания, които дава, защото лекува на Боаронския метод-за всеки симптом хапченце, но определено ми харесат съветите му за билколечение и не мога да си изкривя душата, че има познания за лекарствените продукти, като хомеопатични такива.

Виж целия пост
# 13
Не мога да разбера за какви отрицателни последици говорите, за какво иде реч изобщо. ...


Да, де. Нали и ние точно това питаме: какви могат да са негативните последици от прием на Киетюд?
Много се надявам Svetla1 да се включи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия