Kакви са отzивите ви zа млякото Lactana® Bio 3 на Тöpfer?

  • 4 374
  • 26
Ето така иzглежда:

В Бьлгария раzбрах е от скоро.Има го и тук.
Благодаря предварително zа инфото!
Виж целия пост
# 1
Моя приятелка, която живее в Швейцария, го ползва и ми го препоръчва отдавна, но не знаех, че се внася и в България. Явно наистина е отскоро. Тя твърди, че е наистина "био" и се произвежда високо в Алпите.
Със сигурност ще го пробваме. Някой знае ли къде се продава?
Виж целия пост
# 2
Моми4е от форума ми каза,4е запо4вали внос в Кауфланд......в аптеките,попитай!
Аз го виждах по рафтовете в магазините,но не бях 4увала ни6то за него.Пием Аптамил3,но намали приема и аз искам да давам друго мляко да видя как 6те е .Не зная какво казват педиатрите за него,н а следва6тата консултация 6те питам и докладвам Simple Smile.
Усмихнат ден!
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти за информацията  Simple Smile
Пуснах запитване чрез интернет - страницата на вносителите ( www.njpartners-bg.com )
и хората ми отговориха, че освен в аптеките в Кауфланд, млякото може да се намери и в аптеки Адонис, аптеките на магазините Хит, Хер бебе, Папагал, а от другата седмица в аптеки Прима и на други места. Между другото пак на тяхната интернет - страница има възможност за онлайн поръчка.
Ние досега бяхме на Аптамил, но смятам да пробваме това мляко. Малката (на 2 г.) е малко злояда, така че ще видя дали ще го възприеме и ще пиша отзиви. Малкият ( на 1 месец) не е злояд  Simple Smile но той и в момента си е на БИО-мляко  Grinning , а и се надявам да изкараме още дълго време на кърма.
 

Виж целия пост
# 4
bomi,био млякото на малкия кое е,аз освен за Хипп не се се6там друго!
Аз имам да довърша малко от Аптамила и тогава като видя съдържанието му,6те ре6авам,но и аз съм ре6ила да го пробваме.
Виж целия пост
# 5
Немците се известни с коректността си и това е една от малкото причини да ме кара да го препоръчвам. Не е някое менте, чиято партида се изтегля, след като сума ти майки, повлияни от мащабните реклами и "препоръките" на платените педиатри, се доверяват и после остават недоволни...
Щом е на пазара от 1911г (според дадената информация) и продължава да се развива, значи са  thumbsup
Виж целия пост
# 6
Kotik много млека които се ползват доста са немски да не кажа по4ти вси4ки.Наскоро гаф стана с немско мляко  и изтеглят партидата,препоръ4ано ми и на мен от педито в БГ,но съм убедена 4е не и е платено,просто в БГ съм забелязала 4е на вси4ко ново се налита.
купих млякото,дори му дадох преди малко Simple Smile,има мирис на плодове и е с  био плодове,хареса ми за6тото е с ниско съдържание на ни6есте .Нискокалори4но е мисля бе6е 72 кал,Аптамила е 75кал.6те напи6а състава му  ако не по късно то утре.
Доволна съм за сега !
Виж целия пост
# 7
Kotik много млека които се ползват доста са немски да не кажа по4ти вси4ки.Наскоро гаф стана с немско мляко  и изтеглят партидата,препоръ4ано ми и на мен от педито в БГ,но съм убедена 4е не и е платено,просто в БГ съм забелязала 4е на вси4ко ново се налита.

Аз просто съм набрала на НАН-а на Нестле. На кутията пише, че са произведени в Холандия... И си права, че на всичко ново се налита, но въпроса е, като има опарени- да не се повтаря!
Виж целия пост
# 8
Sesiliq, с малкия сме още на кърма, затова се шегувам, че сме на "био-мляко". Въпреки, че ако трябва да сме точни, аз едва ли се храня с храни от екологично чисти райони  Laughing
Виж целия пост
# 9
Eто линк кьм сьстава на млякото:
http://www.toepfer-shop.de/media/products/0992280001134654874.pdf
Виж целия пост
# 10
Ние го пробвахме. Злоядата ми щерка го прие, което си е успех (да приеме нещо ново за ядене от първия път).
Между другото в аптеката видях нещо много идейно - продават малки пакетчета еднократни дози от млякото, но за съжаление само от Лактана 2 (може би и Лактана 1, не съм сигурна). Сигурно е голямо удобство, защото си спомням бебка като беше малка с колко шишета се мъкнехме в градинката ...   
Виж целия пост
# 11
Аз пък като разгледах сайта, нямам търпение да внесат и другите продукти на Топфер. Ако и козметиката е като млякото  Hug
Виж целия пост
# 12
И Тити-Мити пие млякото!
Козметиката съм я виждала тук,но май само крем4е за лице.
Ка6ите оба4е не зная дали ги има тук,6те проверя,но може да се поръ4а от сайта!

bomi, малките пакет4ета са проби4ки!Разли4ните фирми пра6тат за да види6 дали млякото 6те хареса на бебето,има такива и ка6и!А ина4е да удобни са за пътуване и изоб6то когато си извън къ6ти!
Виж целия пост
# 13
Момичета,
Млеката Lactana BIO вече са включени в СПРАВОЧНИК: АСОРТИМЕНТ И СЪСТАВ НА АДАПТИРАНИТЕ МЛЕКА .
Можете да погледнете и там.
Виж целия пост
# 14
Септември месец ще ми се наложи да пътувам за 2 дни и ще дам на свеки с това мляко да залъгва Боби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия