Земята е плоска / медицина / отживелици

  • 1 364
  • 19
Представям си как един ден децата ще казват "Бабо, наистина ли по ваше време сте вярвали в медицината?  Shocked вие не сте били у ред."

Сега това звучи толкова отвратително, колкото е звучало "И все пак тя се върти". Днес децата от утробата знаят, че тя се върти. И че съвременниците на Галилей не са били у ред.

Запалете кладата Twisted Evil Naughty  Crossing Arms   . Или елате да се попечем на огъня  Peace   Mr. Green  Hug .

Вярвате ли в медицината? Или например по-конкретно:
Ако не ви хареса мнението на някой лекар, какво си мислите
1.) "Тоя е недодялан, ще отида при друг."
или
2.) "Ааагх, писна ми от лекари, няма нормални между тях. Напаст."
или
3.) друго?
Виж целия пост
# 1
Маяплюсдоброславеравнонакирчо, объркваш ме. Съвсем ли нямаш никакъв алкохол наоколо?
Виж целия пост
# 2
грам
Виж целия пост
# 3

личи
Виж целия пост
# 4
Представям си как един ден децата ще казват "Бабо, наистина ли по ваше време сте вятвали в медицината?  Shocked вие не сте били у ред."...

Мда, когато дойде този ден, хората като си счупят крак/ръка, ще глътват по едно хомеопатично хапче и ще продължават здрави и прави по пътя си Mr. Green

Не вярвам, че ще дойде, пък, ако стане, тогава ще му мисля Laughing

Като не ми хареса някой лекар/зъболекар, отивам при друг, то даже не е и харесване, а по-скоро, ако не може да реши проблема.

Кажи сега какво да те черпя: бира, ракия, джин и мастика предлага моят бар  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Да вярваш на медицината и на лекар са две различни неща. Например: лекар педиатър ме е съветвал да мажа езичето на новороденото ми с мед и сода. Е, не му повярвах и отидох до аптеката. За сокчетата от втори месец да споменавам ли?
Виж целия пост
# 6
Представям си как един ден децата ще казват "Бабо, наистина ли по ваше време сте вятвали в медицината?  Shocked вие не сте били у ред."...



Кажи сега какво да те черпя: бира, ракия, джин и мастика предлага моят бар  Mr. Green

Предлагам и домашно вино, ракийка от свекъра, може и по бирка на Дървено  Mr. Green

А иначе - не, не вярвам. По-скоро си мисля че колкото по-съвършена става медицината, толкова повече нови болести ще се появяват, защото и без това сме много и Земята си намира начини да ни съкрати бройката, толкова по-недостъпно ще става лечението на простосмъртните като мен.

Офф. Лилянче, хайде на протест пред Общината, хем да се запознаем на живо, една гилдия сме   bouquet
Виж целия пост
# 7

Офф. Лилянче, хайде на протест пред Общината, хем да се запознаем на живо, една гилдия сме   bouquet
Аз съм в Ямбол, ти в София.
Пред коя община да се чакаме?
Ако имам път към София ще сигнализирам.
Виж целия пост
# 8
Темата е мъдра:
Земята е плоска / медицина / отживелици

Отговорите са мъдри:
Аз съм в Ямбол, ти в София.
Пред коя община да се чакаме?
Ако имам път към София ще сигнализирам.


Нищо мъдро не мога да измъдря по темата.
Да, сигурно и лекарите се въртят.
Виж целия пост
# 9
Въртят се, Лисо. В потрес. И протест.
Виж целия пост
# 10
 Joy
Мая, кефиш много  Peace И синтезираното инфо за живота ти изчетох...може и да сме се засичали в СМГ Peace

Иначе по темата, замисляла съм се как един ден няма да има лекари, а роботи. И ще поставят диагнози посредтвом вземане на материал от пациента...И децата ни ще се чудят как сме се доверявали на хора със слушалки Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Предполагам,че си имаш лична причина да пуснеш подобна тема.да се отрича медицината като цяло е несериозно или отчаяно,дано да е първото.Да се разчита само на медицината без оглед на това какво ядем,кога спим и т.н също е нереално.
Дънов твърди,че във вътрешността на слънцето има живот.Може внуците ни да учат в училище.
Виж целия пост
# 12
Представям си как един ден децата ще казват "Бабо, наистина ли по ваше време сте вятвали в медицината?  Shocked вие не сте били у ред."...

Мда, когато дойде този ден, хората като си счупят крак/ръка, ще глътват по едно хомеопатично хапче и ще продължават здрави и прави по пътя си Mr. Green

Или отиват до магазина за резервни части за нови крак/ръка.  Laughing
Виж целия пост
# 13
Вярвам в хирургията. Има далак, има проблем, няма далак, няма проблем. Също-има глава, има проблем, няма глава, няма проблем.
Виж целия пост
# 14
не, не вярвам в медицината.
знам, че тя съществува и не ми се налага да вярвам в нея.
без да се боя, че съм груба, ще кажа, че въпросите ги слагам в раздел "тъпавини".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия