За степерите

  • 1 424
  • 7
Здравейте.Купих си степер и ако може някой по-запознат от мен да ме насочи по колко на ден и с каква скорост е необходимо да тренирам за да има резултат,т.е.сваляне на кг,тъй като след като го взех познати ме разочароваха като ми казаха че с него не мога да сваля нищо.
Виж целия пост
# 1
Не съм ползвала степер, но според мен той ще ти помогне не толкова за отслабване, а по-скоро за стягане.
Виж целия пост
# 2
Аз от скоро (от май месец) имам туист-степер. Не го ползвам всеки ден.
Едва ли няма да свалиш съвсем нищо. А дори да не свалиш - стягането също не би ти навредило, нали?
Доколкото знам е добре да се тренира през ден.
Най-много съм изкарвала 30мин. От повече не мисля, че има нужда.
Виж целия пост
# 3
Сваля се и още как:) Зависи как го ползваш. Стягането ти е кърпа вързано, освен това оформя много добре дупето. Става едно такова кръгличко........Simple Smile
Най-добре е да го ползваш всеки ден или си направи някаква програма. Например 2 дни тренираш, един почиваш или нещо такова. Не е нужно да го слагаш на максимум натоварване. Важното е да го използваш минимум по 25 мин, най-добре 40 до 60 мин. Но при всички случаи дигай времето постепенно, защото първите дни няма да можеш по толкова.
Трябва да го караш бързо, т.е все едно тичаш, а не все едно си на разходка. Следиш пулса да е 55-70% от оптималния за теб и да е постоянен. Толкова:)
Само трябва да имаш предвид че чудеса не стават и доста пот ще трябва да пролееш:)
Успех!
Виж целия пост
# 4
Надин, за степер ли говориш или за кростренажор или велоергометър?
Виж целия пост
# 5
Извинявай за много късния отговор. За туист степер говоря, но принципа е същия при всички кардио уреди
Виж целия пост
# 6
Играй преден и заден степер, т.е. с дупе към лицето му /дано да ме разбираш/. Така се натоварват отделни групи мускули. Комбинирай и с гирички, за да стягаш и ръцете. Но почни от малко времетраене -до 5 мин. като постепенно увеличаваш с 2-3 мин. на ден. Изведнъж 1 час е страшно натоварващо и ще имаш страхотна мускулна треска. Успех, бъди упорита и няма начин да няма ефект.
Виж целия пост
# 7
И освен това задължително кардио тренировките трябва да са последвани от основна програма с упражнения - коремни преси, упражнения за ръце, за бедра, както си направиш програмата. Иначе загряваш, стягаш малко мускули, но ако не натовариш мускулите поне един час няма кой знае какъв ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия