Дуфастон и предизвикване на цикъл???

  • 38 645
  • 11
Момичета, аз рядко пускам теми, повече пиша в седмичната, но сега наистина съм разтревожена. Доста изчетох за дуфастона, обаче едно не ми стана много ясно, след колко дена от завършването на приема му, би трябвало да дойде М?
На 37ми ден от цикъла бях на доктор, който откри неспукан малък фоликул в левият ми яйчники и предположи, че това е причината поради която М не идва. Предписа ми дуфастон 5 дни по 3 на ден.
Днес е трети ден, от както свърших лекарствата но пущината не идва, а и симптоми да дойде няма. Само леко са ми чувствителни зърната, предполагам от лекарството.
П.П. Правих отново тест след като спрях дуфастона и отново беше отрицателен

Моля ако някой е приемал дуфастон за предизвикване на М да ми каже до колко дни след спирането на хапчетата му е дошло. Изобщо ако някой е наясно с това, да сподели мнението си. Благодаря ви много  Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей,нали знаеш,че и аз имах същия проблем,но днес ми дойде нормално.
Миналата година пих дуфастон и док.ми каза,че трябва в рамките на една седмица да ми дойде.
Така и стана.Не се притеснявай,изчакай до края на седмицата и тогава ако трябва се обади на лекаря ти.Все пак са минали само 3 дни откакто си га спряла.Не се тревожи,всичко ще бъде наред PeaceУспех и пиши Hug
Виж целия пост
# 2
На мен МЦ ми е идвал винаги след 2-3 дни от спирането на Дуфастона.
Виж целия пост
# 3
Аз регулирам М с дуфастон,пия ги по лекарско предписание на 16-ти ден почвам и ги пия по два пъти на ден в продължение на 10 дни....и след като ги спра ми идва на 3-тия ден...т.е. 28 от началото на М.Но моят лекар ми спомена че до една седмица би трябвало да се появи Баба М.Така че не се притеснявай
Виж целия пост
# 4
Дуфастон-ът ми удължи цикъла много. Пия го по схема и ми идва 10 дни след последния прием #Crazy Удължи ми и цикъла от 28 на 33-34 дни (респективно и Ову ми се измести)
Виж целия пост
# 5
На мен ми е идвало винаги 2 или 3 дни след спирането на Дуфастона. Не се притеснявай, нормално е да ти дойде до 6-7 дни след последното хапче  Peace
Виж целия пост
# 6
Hri, аз ти бях писала и в миналата седмична, когато зададе този въпрос.
Аз го пих 14 дни по 2 дневно и на 3-т ден след спирането, още на сутринта "цъфнах"!!!
Така ми беше казала и док- че на 3 ден ще ми дойде! Е, не ме подмина гадта! #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Момичета, много ви благодаря за отговорите, но току що ми дойде  Grinning. Много съм щастлива, най-после  Grinning
Виж целия пост
# 8
А дали да не си го предпиша и аз тоя мит" Дуфастон, 4е ме мъ4и нередовният цикъл ужасно. Днес ми е 37 ден с ЧХГ -0.3 и липса на цикъл  Shocked Обикновено последният варива м/у 30-40 дена, което много ме зинервя. Мислите ли, 4е ако по4на да пия Дуфастон за по 5 дена да решем към средата на цъкала- 16-17 ден ще помогне и овуто ще се изметси?
Виж целия пост
# 9
Денди, айде доктор да ти го предпише.... Stop
Виж целия пост
# 10
Денди, айде доктор да ти го предпише.... Stop

НиШтъъъъъъъъъъъъъъ, писнъ ми ут тяхххххх, а на тях от меннн  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Денди, универсално лЮкарство НЯМА и го знаеш. По-добре док да си каже мнението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия