Кога болят гърдите?

  • 6 615
  • 41
Кога болят гърдите- при висок или ппри нисък прогестерон?
Виж целия пост
# 1
Шах с пешка за активните потребителки на този форум!  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Шах с пешка за активните потребителки на този форум!  Mr. Green
направи иследване и ще разбереш Peace
Виж целия пост
# 3
Миналата година по това време, гърдите ме скъсаха да ме болят и си правих хормонални изследвания, но всичките бяха в норма. Прогестеронът също. Сега като пих Дуфастон започнаха повече да ме болят, може би при по-висок прогестерон болят повече.
Виж целия пост
# 4
При висок  Peace


 Mr. Green
Виж целия пост
# 5
При високи нива на пролактина също болят гърдите. Направи си задължително с изследвания и се консулторай с лекар.
Виж целия пост
# 6
При високи нива на пролактина също болят гърдите. Направи си задължително с изследвания и се консулторай с лекар.

Права си, но когато е причината пролактина гърдите болят преz целия цикъл, а при прогестерона само след овулацията и при бременност.
Виж целия пост
# 7
А ако боли само едната  Crazy В смисъл мен почва да ме боли след Ову но едната повече от другата  newsm78
Виж целия пост
# 8
Шах с пешка за активните потребителки на този форум!  Mr. Green
направи иследване и ще разбереш Peace
   Грешно цитатче ли Майче?  newsm78 Щото "изследването" показа цял ден пълен пас от ваша страна.  Явно трябваше да се подбутне темичката за да се сетите да отговорите на момичето.
Виж целия пост
# 9
При високи нива на пролактина също болят гърдите. Направи си задължително с изследвания и се консулторай с лекар.

Права си, но когато е причината пролактина гърдите болят преz целия цикъл, а при прогестерона само след овулацията и при бременност.

Уф, абе при ЛУФ не боляха ли пак (прогестероново)  Confused

Аз знам, че ако няма някакъв проблем, осезаемо болят само при бременност.
Виж целия пост
# 10
НЕ zнам какво е ЛУФ  Embarassed

Но мен винаги са ме боляли гърдите преди да ми дойде и zатова и не очаквах да съм бременна, zаЩото пак ме боляха.
Виж целия пост
# 11
Шах с пешка за активните потребителки на този форум!  Mr. Green
направи иследване и ще разбереш Peace
   Грешно цитатче ли Майче?  newsm78 Щото "изследването" показа цял ден пълен пас от ваша страна.  Явно трябваше да се подбутне темичката за да се сетите да отговорите на момичето.
Само не мога да разбера на к'ва се правиш?Кому е нужна тази заядливост?Явно темата наистина ни затрудни,но не мисля че ти трябва да се явяваш,като нравоучителка или нещо подобно.След като темата е трябвало да се побутне ти като много всезнаеща,защо не я побутна с отговора на въпроса,ами със сеирджийски постинг.
Виж целия пост
# 12
А ако боли само едната  Crazy В смисъл мен почва да ме боли след Ову но едната повече от другата  newsm78

Същото е и при мен. Сякаш тялото ми е разделено вертикално на две половини. Винаги ме болят само дясната гърда, десния яйчник и кръста - пак от дясно! Не намерих информация по този въпрос, винаги съм се чудила!

Уф, абе при ЛУФ не боляха ли пак (прогестероново)  Confused

Аз знам, че ако няма някакъв проблем, осезаемо болят само при бременност.

При Луф не болят гърди, нито са напрегнати /поне при мен беше така/. За сметка на това, когато фоликулярната киста се спука, болката е несравнима!
ЛУФ - синдром на неспукал се яйчников фоликул.

Темата е коментирана тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22370.0
Виж целия пост
# 13
Имам въпросче, винаги ли когато болят гърдите преди да ти дойде, значи е имало овулация? Питам, защото мен много ме болят, а според графиката ми на БТ засега нямам ову. Thinking
Виж целия пост
# 14

При Луф не болят гърди, нито са напрегнати /поне при мен беше така/. За сметка на това, когато фоликулярната киста се спука, болката е несравнима!
ЛУФ - синдром на неспукал се яйчников фоликул.

Темата е коментирана тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22370.0

Значи при ЛУФ-синдром не болят гърди и задължително има такава болка при спукване на въпросния фоликул.. така ли? Много съжалявам, че ти се е случило. Sad А аз бях чела, че за кратко започва да се образува прогестерон като при нач. бременност...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия