Какво столче за хранене да купя?

  • 2 748
  • 29
Здравейте майчета,
Тези дни ще купуваме столче за хранене на бебо, но съм тотално объркана какво да търсим.  Видях разни маркови по 300 и кусур лева, и разни не толкова маркови по 60-100. Със сигурнст повече от 150 лв. не ми се дават, така че дайте съвет от собствен опит какво да търся - да е удобно и да здраво - нещо, от което вие сте доволни.
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Столчето на Рали е такова http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=1448 и още го ползваме. Много съм доволна.  Peace
Виж целия пост
# 2
За тези пари можеш да вземех и на Бертони и на чиполино и на кенгуро-имат много добри модели  Peace
Виж целия пост
# 3
Наистина марковите са малко по-скъпи,ние сме с peg perego, много съм доволна,здраво е ,има седем положения за височина,4 на облегалката,едно от които е полулегнало,става и на люлка. Peace
За другите марки незнам  newsm78
Виж целия пост
# 4
Имаме Бертони, май Комфорт беше моделът, цена 65-70лв. някъде. Много съм доволна,  newsm10 непрекъснато го ползваме.  За мен беше важно да може да се сгъва и да е сравнително компактно сгънато. Няма колелца, но не ми трябват, рядко го местя с детето. Друго, което ми харесва - има колани и през раменете и кръста. Когато са само през кръста децата лесно се измъкват, а идеята е да се ползва дълго столчето. Столчето има и 2 таблички - едната постоянна, другата влиза в нея и след хранене може да  се маха. Здраво е, тапицерията се маха като се развият едни болтчета и се пере.
Виж целия пост
# 5
на цена до 150 лв можеш да вземеш ето това:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=1685

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=216

и двата модела са на Кам и са качествени
Виж целия пост
# 6
Чиполино Гранд Комфорт  Peace
Виж целия пост
# 7
Ние сме с Cangaroo. Много съм доволна. Има 5 позиции на височината, 3 позиции на гръбчето, приближеността на таблата се регулира, има кош за играчки отдолу, колелца с механизъм за застопоряване.
Виж целия пост
# 8
Нашето е NEO NATO с кошче за играчки много съм доволна  удобно и  голямо е ... Peace
Виж целия пост
# 9
Ние сме с Cangaroo. Много съм доволна. Има 5 позиции на височината, 3 позиции на гръбчето, приближеността на таблата се регулира, има кош за играчки отдолу, колелца с механизъм за застопоряване.
Peace
Виж целия пост
# 10
Както писах в една друга тема
Цитат
Chipolino - Grand comfort - миеща седалка, колани за безопасност, регулиране на височината, колела, кош под седалката (за играчки, лигавници...), три положения на седалката, два свалящи се плота (един под друг с прищипване) - можеш да го ползваш не само за хранене. Аз тътря малката навсякъде. Удобно е и за детето и за мама...

Може да не е същия модел/производител, но екстрите да ги има Grinning
Виж целия пост
# 11
Чиполино Гранд Комфорт  Peace
това е столчето  Peace, може да се мери с доста маркови столчета като функции, а вече и с цветовата гама!  Peace
Виж целия пост
# 12
desili за тази цена коята искаш ти препоръчвам Чиполино  Peace
Виж целия пост
# 13
Нашето е Чиполино Гранд Комфорт и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 14
моето е чико хепи снак 150лв. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия