Косата ми плаче за промяна, избрах си нещо

  • 1 847
  • 23
 Косата ми израстна и се съживи до такава степен, че е време отново да я подложа на промени. Харесах си нещо в нета, при все че няма как да го покажа на фризьора и не си харесах нищо от неговите списания, как да му обясня че искам това

 Аз самата се чудя кичури ли са или едиН-единствен цвят, който ми е трудно да определя. В друга тема едно момиче питаше за това как изглежда лешника като цвят, този прилича но не мисля че е  TiredПомогнете малко, моля  Hug
Виж целия пост
# 1
Кас, ми тва си е русо някакво...Не е пепеливо, а по-скоро тъмно,златно русо newsm78
май има кичури,един два тона по-светли от косата

Само не ми казвай, че искаш и такава прическа Crazy


Офф - аз пък искам същия цвят като на Джей Ло от аватара ми - почти съм го нацелила Party
Виж целия пост
# 2
Прическата я имам всяка сутрин абсолютно безплатно Simple Smile
Стига бе...Не ме отчайвай, надявах се да са кичури нюанс в нюанс. Ако е цялата руса никой няма да се навие да ме прави
Виж целия пост
# 3
Цветът е страхотен.
Подобен постигнах сама,съвсем случайно.
Исках да ми направят кичури,който да са много на брой и тънки.Трябваше да са в два цвята-тъмно и светло кестеняви.Обаче на финала се оказах с дебели оранжави кичури,като на места косата ми изглеждаше като че някой е мацал безразборно върху нея.
На другия ден си купих руса боя и намазах цялата коса.Основата стана с цвят като старо злато,а кичурите вече не бяха оранжави,а светло руси.
След няколко дни си купих шапка за кичури и си направих кичури с цвят лешник.
Предупреждавам обаче - моята коса е идиотоустойчива. Laughing
Виж целия пост
# 4
Късметлийка Simple Smile
Абе хора, кажете как да го обясня на фризьора Tired
Виж целия пост
# 5
Няма ли как да принтираш снимката и да му я покажеш?
Виж целия пост
# 6
Тц. Ти представяш ли си как му пращам на мейл снимка за да обясня щото той иначе няма как да ме разбере... Току виж после "без да иска" ми поизсипал повечко супра в боята Naughty
Виж целия пост
# 7
..Прическата я имам всяка сутрин абсолютно безплатно Simple Smile...

Тъкмо щях да предложа да не се сресваш седмица ... и ето ти желаната промяна, същата като на снимката  Laughing
Виж целия пост
# 8
Принтирай го на цветен принтер Mr. Green
Иначе бих го обяснила като основен цвят тъмно рус/топълн нюанс, а кичурите според мен не са кичури равномерно в цялата коса, а само на най-горния пласт на косата и са с 3-4 тона по-светли от основния цвят, а цвета им сам по-себе си е светло рус с по-суден нюанс.
Виж целия пост
# 9
Майкооо, ще трябва да си го запиша и да му го изчета като отида  Laughing
Виж целия пост
# 10
Естественият цвят на моята коса много наподобява този. Не се боядисвам и като сравнявам моята коса май е със същият цвят като този на снимката или много малко по-тъмен. Моята коса също изглежда все едно е на кичури, но са естествени.  Peace
Кажи му цвят лешник на фризьора, това е лешник според мен.
Виж целия пост
# 11
Колкото и да му обясняваш с думи има много голяма вероятност да не те разбере.
Просто си принтирай снимката,за да не станат грешки(то не че не стават и когато всичко е ясно показано де)
Виж целия пост
# 12
Извинявай, Касиди, че се включвам в твоята тема, но искам да питам Кръц-Кръц - как постигна цвета на косата на Джей Ло от снимката на аватара ти. И на мен ми харесва - аз съм леко мургава и може би ще ми отива - незнам... А пък летен цвят, ох, то и аз незнам всъщност какво ще ми отива - такава съм една мургавичка, че все ме е страх да се направя малко по-светла...
Та какъв е цвета и боята, Кръц-Кръц  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Loreal exelence - това е боята, а номерата са 9.1 и 10.21 - смесвам ги двата цвята
страшно ми харесва този цвят,особено за лятото

Кас, извинявай Blush
Виж целия пост
# 14
Това върху каква основа го правиш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия