каква е техниката за шиене на коса

  • 4 724
  • 9
Някой занае ли каква е техниката за шиене на коса?
Виж целия пост
# 1
коя техника?  newsm78 можеш ли да обясниш по-подробно...
Виж целия пост
# 2
Въпроса е малко общ, а и има теми, свързани това може да видиш в търсачаката. Мисля, че имаш гоелми кичури коса, които са зашити по специфичен начин  след като са отрязъни и се съхраняват така. След това се пришиват в най-долната част на скалпа.
Виж целия пост
# 3
Самите треси как се пришиват към главата
Виж целия пост
# 4
Самите треси как се пришиват към главата
доколкото аз съм гледала не се пришиват буквално към главата  Simple Smile а примерно се вдига горния слой на косата и кичурите се зашиват в основата- най-близо до корена.на мен като идея ми харисва пониеже моята коса има нужда от сгъстяване
Виж целия пост
# 5
    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191809.0  заповядай  Grinning
Виж целия пост
# 6
bubi f  ако кичурите се зашиват в основата- най-близо до корена, как така не се изсухлят при сресването.
every me не ме интерисуват плюсовете и митусите от удължаването аз съм го решила вече
 
 
Виж целия пост
# 7
Вече има по - удобен метод с мини капсички. Опитай с него, има инфо в Интернет.
Виж целия пост
# 8
bubi f  ако кичурите се зашиват в основата- най-близо до корена, как така не се изсухлят при сресването.
every me не ме интерисуват плюсовете и митусите от удължаването аз съм го решила вече
 
 


и преди малко щях да напиша, че само се чудя какво става при сресването....но все пак фризьорът каза, че нямало проблем при ресането
Виж целия пост
# 9
Е няма да се излхлузва аки си внимателна и се решеш внимателно, иначе както и да те пришият ако я дърпаш с всичка сила ще се пизхлузят някои кичури. Не изпадай в заблуждение, че ще се грижиш за косата си по същия начин както сега. Ако не използваш специални шампоани, балсами и си много внимателна косата няма да изглежда добре, защото това не е жива коса, тя не се храни от теб, а само от маските, които й правиш. Така че в случая няма знаение как точно се е пришила косата, а как ще се грижиш за нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия