Използвате ли епилатор?- предимства и недостатъци....

  • 10 594
  • 57
Здравейте!
Наскоро  в  разговор  с приятелки засегнахме темата за Епилаторите- вредни ли са, расте ли бързо косъма и т.н с една дума За или Против?Чувала  съм че даже се образували разширени вени от епилирането.Аз използвам епилатор от доста години и съм доволна.А вие?Споделете вашият опит, предпочитани марки,техники и прочие....
Предполагам темата няма да  се хареса и да бъде интересна на всички- извинявам се на тези които сметнат темата за "глуповата"  bouquet
Вили
Виж целия пост
# 1
С риск да прозвуча досадно: в Красива мама има около 2398 теми посветени на епилаторите и начините на обезкосмяване.
По темата: доволна съм, Филипс, слагам пудра преди процедурата.
Виж целия пост
# 2
Използвам от доста години, Филипс е. Като проблем май са само няколкото подкожни косъмчета.
Виж целия пост
# 3
Аз съм доволна, като изключим подкожните косъмчета появяващи се в последствие  #Cussing out

Чудя се как да ги предотвратявам, само с хидратантен крем след това не става Sad
Виж целия пост
# 4
Използвам. Някой път обаче се и бръсна, защото ми излизат много подкожни косъмчета.
Предимствата на епилатора са, че краката са гладки по-дълго време сравнение с бръсненето и не е нужно да си отглеждаш космите, за да ги хване колата маска  Hug


Тук май сме се събрали фенове на Филипс Simple Smile))
Само да добавя (по мое наблюдение), че епилаторите с пинсети късат косъма т.е. по-добрия вариант са с дискове...
Виж целия пост
# 5
Дискове не дискове, пак късат. Само Филипс  Mr. Green Ей сега ще ни преместят в красива мама.
Виж целия пост
# 6
Ще ми се и аз да позлвам ама мноогоооо ме боли много и немога да свикна  ooooh!
Виж целия пост
# 7
Ще ми се и аз да позлвам ама мноогоооо ме боли много и немога да свикна  ooooh!

Боли само първите няколко пъти. Сега мога да заспа докато го правя... като при секса..  Laughing Crazy
Виж целия пост
# 8


Боли само първите няколко пъти. Сега мога да заспа докато го правя... като при секса..  Laughing Crazy

Аууууууууууу, това все едно не съм го чела  Whistling
Виж целия пост
# 9
С болката се свиква. Peace


Боли само първите няколко пъти. Сега мога да заспа докато го правя... като при секса..  Laughing Crazy

Аууууууууууу, това все едно не съм го чела  Whistling
    newsm09
Виж целия пост
# 10
абе толкова пъти съм опитвала не е за мен... Sick #Crazy
Виж целия пост
# 11
 Peaceползвам епилатор Filips Satinelle от година ,подарък за 8 март.Доволна съм от него ,с дискове е .Ползвам го предимно за крака и ръце и вече свикнах .Веднъж се пробвах и на триъгълника . Shocked.....не повторих .Подкожни косъмчета много рядко имам
Виж целия пост
# 12
А аз така и не свикнах под мишниците- веднъж пробвах  Naughty Naughty Naughty никога  няма да повторя.Иначе крака - няма никакъв проблем
Вили
Виж целия пост
# 13
Звукът на епилатора ме ужасява  Crazy някъде е прибран, даже не помня къде вече ..
кола маска или бръснене ми е идеално.. а на краката общо взето и косми нямам  Party
Виж целия пост
# 14
Използвам от години и съм свикнала отдавна с болката. И аз съм с Филипс и съм доволна. Подкожни косъмчета нямам, ползвам само за крака и ръце. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия