До кога да давам адаптирано мляко на малкия!

  • 4 540
  • 32
Мъничкия ми бебок е на 1г., а батковците му вече са големи и съм забравила много неща Embarassed
А малкия пие мляко всяка сутрин, когато стане и вечер преди да си легне! Та се чудя, до кога да му давам от млякото!
Виж целия пост
# 1
Докогато го иска. 3 годинки е желателният минимум.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Докогато го иска. 3 годинки е желателният минимум.  Simple Smile

Каква беше препоръчителната дневна доза след година и половина?

п./с.моля авторката  да ме извини,че й ползвам темата  bouquet
Виж целия пост
# 3
Докогато го иска. 3 годинки е желателният минимум.  Simple Smile
Дъщеря ми отдавна отказа да пие адаптирано мляко. Ако пиеше, все още щях да й давам, тя е на 2г 2м.
Виж целия пост
# 4
До 2г.4м. му давах АМ по 240 мл. всяка вечер.След това го заместих с прясно мляко.Синът ми е на 2г.10м. и всяка вечер пие по 300мл. прясно мляко.Нямам намерение да му го спирам!
Виж целия пост
# 5
До 2г.4м. му давах АМ по 240 мл. всяка вечер.След това го заместих с прясно мляко.Синът ми е на 2г.10м. и всяка вечер пие по 300мл. прясно мляко.Нямам намерение да му го спирам!
Да изполвам и аз темата,за да попитам -освен АМ друго нужно ли е за вечеря?Онзи ден педито ми каза да й давам и някакво пюре(зеленчуково),но защо все ми се струва,че млекцето е по-важно и няма нужда от друго за вечеря newsm78
Виж целия пост
# 6
Синът ми е на 1г и 8 месеца и още си пие мляко. Сутрин като стане си знае, че веднага следва млякото и си го търси, а малко по - късно му давам и друга закуска, че не му стига само млякото. Вечер също преди да заспи си пие мляко, по 260 мл. и сутрин и вечер. Като гледам с какво настървение го пие и как си го търси, май няма намерение скоро да се отказва. Понякога, особено сега в жегите предимно на мляко кара, даже и на обяд пие, преди да легне.
Виж целия пост
# 7
Моят син е толкова злояд ,че единственото което никога не отказва е ад.мляко и докато си го пие няма да му го спирам .
Виж целия пост
# 8
зайко , предлагам и вечеря.Най-много обича салата, но не мога да кажа, че вечеря.Предпочита млякото преди заспиване.
Виж целия пост
# 9
Каква беше препоръчителната дневна доза след година и половина?

Зори, около половин литър, но кой колкото иска, не е проблем и повече, и по-малко да е  Hug
Виж целия пост
# 10
Тери все още пие сутрин и вечер по колкото иска/обикновено по 200 мл/.
Виж целия пост
# 11
Каква беше препоръчителната дневна доза след година и половина?

Зори, около половин литър, но кой колкото иска, не е проблем и повече, и по-малко да е  Hug

Ох,до половин литър не можем да го докараме-до към 400мл приема.Обаче с голям апетит си хапва кисело мляко.
Благодаря,Нели Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
На 11 месеца вече не го искаше и минахме на кисело.
Виж целия пост
# 13
След една гоиднка минахме на Нестле Джуниър -  води се пълноценно мляко, не АМ

Все още го пие всяка вечер по 180-200 мл. като заспива. Преди това си вечеря задължително  Peace
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви мами  bouquet! Явно се дава, докато иска Hug
Когато вечеряме всички у дома и той си иска да е с нас на масата...пък вече си хапва от почти всичко Grinning..../вчера например - цаца+пържени картофки/ и ако е хапнал повече с нас, то като си легне вечерта, от млякото си изпива мах 100мл ... Ама не мисля, че е проблем! Друг път си изпива цялата доза! 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия