Отново за връзките в нета...

  • 1 272
  • 13
Има тема за секса от интернет тук,аз обаче имам въпрос към двойките,които имат вече дълги и сериозни връзки и брак ,на който началото е поставено там....:дали мислите,че са по-качествени при положение,че първо сте се опознали като характери,усещания,възприятия,начин на мислене?
Отразява ли се това положително на вашите взаимоотношения и защо мислите така,дайте пример с една връзка която сте започнали не в мрежата и с какво се различава тя от другата?
Мисълта ми е ,повече ли стават попаденията в диалога м/у партньорите,повече ли са общите ви интереси,излъгани ли сте от представата,която сте имали преди срещата и преди опознаването ви или точно обратно....качеството ме интересува...чисто човешките взаимоотношения.....
Виж целия пост
# 1
 Темата маи трябваше да я пусна в "дом и семейство",тук явно няма интерес.......
Ако модераторите преценят,моля да я изместят...
Виж целия пост
# 2
Човек никога не може да знае къде ще го срещне любовта! Според половинката ни такива истории, които започват от нета, са глупости. Според мен са нещо нормално. Все пак живеем в 21ви век! Хората все повече се изолират и основно работят, а техниката се развива мощно. Чатовете са добър вариант за това, човек да намери себеподобни...
Виж целия пост
# 3
Имала съм връзки, които са започнали от Нета, имала съм връзки, които са започнали "нормално". Честно казано лично за себе си не намирам разлика.
Това че много хора отхвърлят запознанствата в Интернет, или по-точно че от тях може да излезе нещо сериозно - мога да кажа, че просто не са попаднали на човек.
Стига човек да има желание може да опознае някого независимо дали ще е в Инет или ще е някъде в реалното пространство.
Виж целия пост
# 4
1год връзка в нета. 2год връзка в реала. 4год брак. 2деца. и да мога да кажа най-хубавото на връзката ни беше това, че първо опознахме характерите си, а не мойте сини и неговите зелени очи.И двамата разрушихме предишни безмислени бракове за да сме заедно. Просто за мен това е човека който ме прави завършена и цяла.
Виж целия пост
# 5
1. Не смятам, че бракът ми е "по-качествен" заради начина на запознанство, а заради съвместимостта на характерите ни.
2. По принцип съм по-затворен човек и ми трябва време, за да се отпусна и да бъда себе си. С предишния ми приятел ми беше много трудно. Чатейки, нямам този проблем  Embarassed. С мъжа ми се запознахме в нета. Когато се срещнахме на живо, нямах проблема с отпускането, но това може и да се дължи на конкретния човека Simple Smile Не се бях излъгала  в представата, която имах за него. Чатила съм с различни хора, но само при него усетих, че е създаден за мен Simple Smile 
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви!Прави ми впечатление,че с някои хора,дори от тук,не визирам мъже точно,дори и с жени...ами много се разбираме,все едно говорим на един език,единият започне едно и другият го допълва без да предполага дори какво мисли първият!Мисля си,че ако попаднеш на такъв човек диалогът и връзката може би ще се окаже много по-качествена и състоятелна,ако познаеш вътрешният свят и мироглед на дадена личност,ако започнеш да го усещаш с другите си сетива,които най-често закърняват,а не с очите само и после да се надяваш да си съвпаднат и характерите....но при мен например...за съжаление почти винаги се получава разминаване и се разочаровам,трябват неимоверни усилия и компромиси и пак не винаги се получава ,не винаги хората започват "да мелят "брашно в края на краищата.....
И си мисля,че ако станеш близък с някого по-този начин връзката става по-специална и истинска и тогава,след време физиката вече не оказва кой знае какво значение,защото "сте се видяли" по-друг начин...
Но дали е так,чакам още такива,които имат опит да ми споделят!Аз съм много сериозен и отговорен човек и ми се иска да имам някаква "власт",избор,за нещата ,затова ми е нужна вашата обективна оценка и опит!!!
Благодаря на всички,които споделят!!!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Познавам хора започнали така. Даже се и женят. Явно наистина го има това с предварителното опознаване.
Аз лично трудно бих се решила да изляза с някого от нета. По - страхлива съм.
Виж целия пост
# 8
Ние също се намерихме в нета и по-конкретно в сайт за запознанства. Аз много висях из тия сайтове Simple Smile, с много народ се срещнах, явно съм много смела Simple Smile. Но с него приказката вървеше много леко, беше адски приятно да се общува. Писахме си само седмица и после се видяхме. Веднага разбрах, че това е Мъжът. После заживяхме заедно, след шест месеца и двамата знаехме, че искаме бебе. Е, то се забави доста, но сега си имаме чудна кукла на три месеца Simple Smile. За това каква е нашата връзка ще дам само един пример - когато забременях решихме да строим къща. Никога не сме обсъждали нищо по тази тема, а още при първия ни разговор за къщата се оказа, че си я представяме по един и същи начин. Бях изумена! Та така, но може би не начинът на запознанство е определящ, а какви са хората, които се запознават. Не зная. Познавам и други двойки, намерили се в нета. Затова съм толкова чувствителна по темата Simple Smile.
Виж целия пост
# 9
Аз съм още един пример за брак вследствие на запознанство в нета Grinning Ве4е 2 години сме женени.Според мен е въпрос на късмет!Е аз го имах!Много си се оби4каме с моето Зай4е! Simple Smileимах и една нормална връзка-еми не вървеше,голямя мъка 2 години.А с моето Зайче така си паснахме че просто голям късмет 4е го намерих.Просто късмет,може и с десет да излезеш и пак да не попаднеш на човека!Искам да кажа че си чатихме около година преди да се видим,после връзката ни беше около година в пътуване между два града,докато завъша,и сега 2 год,живеем заедно и се оби4аме.Всичко зависи от 4овека
Виж целия пост
# 10
Забравих да кажа 4е познавам още такива бракове и са много стабилни и с деца ве4е..така 4е това 4е е в нета не означава 4е е нещо несериозно!!!
Виж целия пост
# 11
И ние сме интернетско семейство, та даже вече успяхме да създадем и две малки интернетчета дето  още  от раждането си са  "захранени" в мрежата.  Не мисля,че сме по "качествени". Мисля, че е нормален начин  на запознанство както например да се запозная с някой в дискотека например. Много си се обичкаме  и мисля, че   ни е било писано пътищата ни да се пресекат по дин или друг начин  loveuuu
Виж целия пост
# 12
...ами много се разбираме,все едно говорим на един език,единият започне едно и другият го допълва без да предполага дори какво мисли първият....
Всичко това е много хубаво, но лично за мен, ако един мъж не ме "грабне" на живо в чисто сексуален аспект - пиши го бегал Mr. Green В този ред ма мисли нета е едно прекрасно място за намиране на приятели - точно хора, с които мислите еднакво и си продължавате изреченията един на друг. Що се отнася до интимните връзки - мисля, че е същото като в живия живот. В единия случай/на живо/ - първо те грабва външния вид, излъчването, сексапила, после след като опознаеш човека или решаваш, че това е той или се разочароваш и го зарязваш. В нета обратно - първо се влюбваш в душата, после като видиш на живо или се хвърляш с главата надолу, или си казваш "ооо, забрави" и си оставате приятелчета с "душата". Така че всъщност рисковете за провал/успех и в двата случая са 50 на 50.
Виж целия пост
# 13
За мен любовта е магия, химия, феромони, или каквото там искате го наречете.... Имам много ПРИЯТЕЛИ от мрежата ( и жени, и мъже ), но не бих могла да срещна Любовта там. Не ме ли тресне парния чук по главата още в първия миг, не ми ли запърхат пеперудите в стомаха - не става. Но това си е въпрос на темперамент, аз се влюбвам винаги от пръв поглед, не мога да познавам някого, и познанството да прерастне в любов.
Което не ми пречи обаче да се радвам на хората, които са се намерили по този начин и са щастливи заедно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия