Лоши ли са българските майки?

  • 3 473
  • 71
Какво им става на българските мъже? - Темата е обсъждана безкрайно често във форума.
Нека я погледнем от другата й страна - те, българските мъже, от Български майки юнашки са отглеждани.

Не е ли в това причината българският мъж да е това, което е?

Тази статия предизвика доста широки дискусии.
Надявам се заедно с вас да стигнем до извода
  ЛОШИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ?
Виж целия пост
# 1
Аз не съм. Вчера ми го каза по телефона
шефката на яслата, в която искам да давам
сина си. Наблюдавала ме по време на срещата,
колегите й също ме забелязали. Никак не съм лоша.
Виж целия пост
# 2
Какво им става на българските мъже? - Темата е обсъждана безкрайно често във форума.
Нека я погледнем от другата й страна - те, българските мъже, от Български майки юнашки са отглеждани.

Не е ли в това причината българският мъж да е това, което е?

Тази статия предизвика доста широки дискусии.
Надявам се заедно с вас да стигнем до извода
  ЛОШИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ?

О, Боже, по-плиткоумни разсъждания рядко се виждат... Не че не съм си патила от мамини синчета и маминките им, но в случая отказвам да приема нелепите аргументи на "журналиста" от "невероятно качествени" вестници като "24 часа" и "Марица"....
Виж целия пост
# 3
Това ако са разсъждения на журналист-то аз съм президент на Занзибар. Sick
Изключително повърхостно и генерализиращо.
Не съм съгласна!
Виж целия пост
# 4
Ние тук сме пример, че българката е прекрасна майка и вълнуваща жена! Датс ол фокс!
Виж целия пост
# 5
Че вие научни трудове ли очаквахте?

В съседния форум жените се скъсват да се оплакват, колко са им мързеливи и безинициативни мъжете.

Пък то вашите коментари са едни дълбокомислени, направо шестица! Кажете нещо смислено, де!

Или се познахте по описанията, а?  Wink
Виж целия пост
# 6
Че вие научни трудове ли очаквахте?

В съседния форум жените се скъсват да се оплакват, колко са им мързеливи и безинициативни мъжете.

Пък то вашите коментари са едни дълбокомислени, направо шестица! Кажете нещо смислено, де!

Или се познахте по описанията, а?  Wink
Смислени коментари се правят на базата на нещо смислено.
А тук направо имам чувството, че въпросният господин е направил един бърз тур през същия този форум, за който говориш ти, преди да си изрецитира монолога-или да си напише домашното.
Виж целия пост
# 7
...
В съседния форум жените се скъсват да се оплакват, колко са им мързеливи и безинициативни мъжете.

Пък то вашите коментари са едни дълбокомислени, направо шестица! Кажете нещо смислено, де!
...

Ами аз нямам синове, значи след време няма никоя да се оплаква от мен,
от тук следва, че не съм лоша майка  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Въпросният господин дори не знае за съществуването на този форум. Но ако знаеше, може би щеше да е много по-категоричен.

Ама нали ССФ е идеалната жена, как да си признае, че възпитава чудовища?  Crazy
Виж целия пост
# 9
Статията показва самата истина.
Виж целия пост
# 10
Малко повърхностен е стилът, но в края на краищата това не е статия в Таймс.
Относно съдържанието - съгласна съм - това е реалната картинка с мързеливите бг мъже и техните грижовни майки:  Sick
Старая се да съм изключение.
Виж целия пост
# 11
Не са лоши. Просто дават колкото могат.
Виж целия пост
# 12

В съседния форум жените се скъсват да се оплакват, колко са им мързеливи и безинициативни мъжете.


Я вижте тук дали се оплакват жените от мъжете си.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201509.0
Виж целия пост
# 13
На мен не ми се отваря линкът. Дава грешка. Но да попитам, все пак-за свекърви ли става въпрос?
Виж целия пост
# 14
 така е ....тук по нашите земи традицията от край време е била жената да се скършва от работа, докато мъжа се прибира и очаква да му прислужват... свекърва ми разказва как е припадала от умора, покрай грижите за две породени деца, докато свекър ми си е гледал телевизия ... и ми го разправя така все едно си е нормално ... тогава не е имало памперси, както се сещате ... мама също ми е разправяла как е заспивала буквално права .... тези жени винаги са били двигателите на всичко, което се случва в семейството... но за съжаление децата не се възпитават само от майките ... а и от търтеите бащи, баби, които смятат, че така е редно и има си женска и мъжка работа и т.н... дядовци, които се радват и казват "А така, седни сега, не е мъжка работа да се мият чиниите и да се сервира "  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия